Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / / Sosyal Sorumluluk
Sosyal Sorumluluk
Sosyal Sorumluluk

Uludağ Elektrik Dağıtım olarak yatırımlara, inovasyona ve teknolojik çalışmalara sağladığımız maddi manevi desteği, sosyal projelere de uygulayarak bölgemize faydalı olma gayretindeyiz.

Kaliteli hizmetin ve müşteri memnuniyetinin, sosyal projeler ile desteklenmesi gerektiğini savunuyoruz. Bu tezimizi her alanda çaba sarfettiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz ile sağlamlaştırıyoruz. Uludağ Elektrik Dağıtım olarak sağlığa, eğitime, kültürel faaliyetlere, vatanımızı ve milletimizi bir arada tutan değerlere ne kadar önem versek azdır, biliyoruz. Biliyoruz ki milletimiz için varız. Farklıyız. Farkındayız.

Tüm gücünü milletinden alan bir firma olarak amacımız, yardım eli bekleyen 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın yanında olmaktır. Her alanda en iyisini hak eden milletimize, elimizden gelenin fazlasını yapabilmek adına yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleriyle elde edilen en ufak bir katkı bile bizim için bir gurur kaynağıdır.

İşte bu sebeple UEDAŞ olarak faaliyet alanımız içerisinde bulunan bölgelerde her yıl düzenli olarak sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiriyoruz. Tüm projelerimizin insana değer katan sosyal sorumluluklar olmasına özen gösteriyoruz. Her yıl gelişiyoruz, geliştiriyoruz. Durmuyoruz ve söz veriyoruz ki durmayacağız…

Yapmış olduğumuz projelerin detaylarına sağda bulunan menüden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Sorumluluk