Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Sosyal Sorumluluk / UEDAŞ Tiyatro Topluluğu
UEDAŞ Tiyatro Topluluğu
UEDAŞ Tiyatro Topluluğu

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş olarak, sosyal sorumluluk projelerini seçerken çeşitli alanlarda farklı sorumluluklar yüklendik. İhtiyaç sahiplerinin yüzünde küçük de olsa bir gülümseme görmek adına hız kesmeden çalıştık, ürettik. Sanattan eğitime, spordan sağlığa, kısacası katkı sağlayabileceğimiz her alana ulaşmaya, farklı kalplere dokunmaya söz verdik ve sanatı, sosyal sorumluk ile buluşturduk.

UEDAŞ Tiyatro Topluluğumuz, kimsesiz çocuklar yararına “Juliet’in 42 saati” isimli tiyatro gösterisi hazırladı. Çeşitli birimlerinde görev yapan çalışanlarımızdan oluşan Uludağ Elektrik Dağıtım Tiyatro Toğluluğu, 6 aylık yoğun bir çalışmanın ardından ilk oyunlarını Bursa'da sahneledi. Ardından Yalova ve Balıkesir'de sahnelenen oyunlar seyirciler tarafından büyük beğeni topladı. Bir perdelik komedi türündeki oyun ölüm meleklerinin 42 saatlik uykuyu ölüm zannedip Jüliet'i yukarı almasını konu alan bir hikayeyi anlatıyor.

Oyunun geliri Bursa Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğü bünyesindeki kimsesiz çocuklara bağışlandı. UEDAŞ olarak Tiyatro Topluluğumuz aracılığı ile miniklerimize yardım etmek onların elinden tutup geleceklerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz projemiz, gurur ve mutluluk verici bir etkinlik olarak UEDAŞ tarihine geçti.

Tamamı personellerimizden oluşan 18 kişilik Tiyatro Topluluğu hazırlık süresince profesyonel diksiyon ve drama eğitimi aldı. Sıcak ve içten bir komediyi sahneleyen topluluk faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek.

   
Sosyal Sorumluluk