Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Sosyal Sorumluluk / Kardeşim üşümesin...
Kardeşim üşümesin...
Kardeşim üşümesin...

Hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, kültür ve sanat alanında gelişime ortak olmaya devam ettiğimiz “Kardeşim Üşümesin” 4.yılını da gururla ve mutlulukla tamamladık.

Projemizin ilk ayağını Bursa’nın Çaybaşı İlkokulunda gerçekleştirdik. Gözlerindeki mutluluğu tarif edemeyeceğimiz miniklerimiz ile çok keyifli bir gün geçirdik. Bir sonraki durağımız ise Balıkesir oldu. 

Özellikle kırsal bölgedeki köy okullarına kışlık giysi yardımı yapmak için çıktığımız yolda, projemizin ikinci ayağını gerçekleştirmek üzere Balıkesir'in Kabakdere İlkokulundaydık. 

Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için; onların eğitimleri aksamasın, yollarda üşüyüp derslerinden geri kalmasın istedik. Projemizi bölge sınırlarımız içerisinde genişlettik ve 3. ayağında Yalova Hasanbaba İlkokulu’na gittik.

İç ısıtan projemiz için son ayak ise İznik Çandarlı İlkokulu oldu. Yüzlerinde gülümseme ile bizleri karşılayan ufaklıklar, bizlere gelecek için umut oldu.Minik öğrenciler okullarına kadar gelip kendilerine kışın üşümemeleri için hediyeler veren UEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.

Projemizi yıllar boyunca aynı mutluluk ve enerji ile devam ettirebilmek dileğiyle…

Sosyal Sorumluluk