Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Sosyal Sorumluluk / Kardeşim üşümesin...
Kardeşim üşümesin...
Kardeşim üşümesin...

Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 2.sini düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" isimli projemizde 2014 yılında Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'daki okullarda öğrenim gören 600 öğrenciye kışlık giysi dağıttık.

İnegöl’de gerçekleştirdiğimiz ilk programda Tahtaköprü okulunda 107 ilkokul öğrencisine kaban, kaşkol, eldivenlerden oluşan kışlık giysi hediye edildi. İkinci dağıtımı Kestel ilçesine bağlı Erdoğan ilkokulu’na gerçekleştirdik.

Üçüncü dağıtımı Balıkesir'in Dursunbey ilçesi Sağırlar ve Delice mahallelerindeki ilkokullarına gerçekleştirdik.

Soğuk kış günlerinde okula gidip gelen öğrencilerin üşümemesi için düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" isimli sosyal sorumluluk projemizin dördüncü dağıtımı için Yalova Sugören ilkokulundaydık.

Son dağıtımın gerçekleştirildiği Çanakkale Akçapınar, Anafartalar, Işıklar ve Kumkale okulunda 100 ilkokul ve ortaokul öğrencisine kaban, kaşkol, bere ve eldivenlerden oluşan kışlık giysi hediye ettik.

Öğrenciler UEDAŞ’ın kendilerine hediye ettiği kışlık giysileri üzerine giyip ayna karşısında uzun süre kendilerini hayranlıkla seyretti. Kendilerine hediye edilen kıyafetleri giyip uzun süre sevinç içinde oyunlar oynayan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

 
Sosyal Sorumluluk