Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” Sergisi Yalova’daydı
“Şehrin Işıkları” Sergisi Yalova’daydı  9.9.2014
“Şehrin Işıkları” Sergisi Yalova’daydı

"Şehrin Işıkları 2" fotoğraf sergisini Yalova'da sanatseverlerle buluşturduk. Kipa AVM Aile Kulübü Sergi Salonu’nda sergilenen fotoğraflar Yalovalılardan büyük ilgi gördü. 

Fotoğraf sergisi Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, CLK Uludağ Elektrik Perakende Yönetmeni Serper Acar, İdari İşler Sorumlusu Nevzat Zaim ve alışveriş merkezine gelen müşterilerin katılımı ile gerçekleşti. 

“Şehir ve ışık” temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren en iyi karelerin görücüye çıktığı sergi hakkında bilgi veren Kurumsal Müdürü Yusuf Ziya Yüce;  “Ulusal çapta düzenlediğimiz yarışmamızın sonunda Bursa’dan sonra ikinci sergimizi hizmet bölgemiz olan Yalova’da açtık. Sergimizi buradan sonra Balıkesir, Çanakkale ve Ankara’daki fotoğraf severlerle buluşturacağız” dedi. 

Serginin üç gün boyunca gezilebileceğini ifade eden Yüce; UEDAŞ olarak sanatsal faaliyetlere destek vermekten onur duyduklarını ifade etti.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.