Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” Sergisi Yalova’daydı
“Şehrin Işıkları” Sergisi Yalova’daydı  9.9.2014
“Şehrin Işıkları” Sergisi Yalova’daydı

"Şehrin Işıkları 2" fotoğraf sergisini Yalova'da sanatseverlerle buluşturduk. Kipa AVM Aile Kulübü Sergi Salonu’nda sergilenen fotoğraflar Yalovalılardan büyük ilgi gördü. 

Fotoğraf sergisi Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, CLK Uludağ Elektrik Perakende Yönetmeni Serper Acar, İdari İşler Sorumlusu Nevzat Zaim ve alışveriş merkezine gelen müşterilerin katılımı ile gerçekleşti. 

“Şehir ve ışık” temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren en iyi karelerin görücüye çıktığı sergi hakkında bilgi veren Kurumsal Müdürü Yusuf Ziya Yüce;  “Ulusal çapta düzenlediğimiz yarışmamızın sonunda Bursa’dan sonra ikinci sergimizi hizmet bölgemiz olan Yalova’da açtık. Sergimizi buradan sonra Balıkesir, Çanakkale ve Ankara’daki fotoğraf severlerle buluşturacağız” dedi. 

Serginin üç gün boyunca gezilebileceğini ifade eden Yüce; UEDAŞ olarak sanatsal faaliyetlere destek vermekten onur duyduklarını ifade etti.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.