Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” Sergisi Yalova’daydı
“Şehrin Işıkları” Sergisi Yalova’daydı  9.9.2014
“Şehrin Işıkları” Sergisi Yalova’daydı

"Şehrin Işıkları 2" fotoğraf sergisini Yalova'da sanatseverlerle buluşturduk. Kipa AVM Aile Kulübü Sergi Salonu’nda sergilenen fotoğraflar Yalovalılardan büyük ilgi gördü. 

Fotoğraf sergisi Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, CLK Uludağ Elektrik Perakende Yönetmeni Serper Acar, İdari İşler Sorumlusu Nevzat Zaim ve alışveriş merkezine gelen müşterilerin katılımı ile gerçekleşti. 

“Şehir ve ışık” temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren en iyi karelerin görücüye çıktığı sergi hakkında bilgi veren Kurumsal Müdürü Yusuf Ziya Yüce;  “Ulusal çapta düzenlediğimiz yarışmamızın sonunda Bursa’dan sonra ikinci sergimizi hizmet bölgemiz olan Yalova’da açtık. Sergimizi buradan sonra Balıkesir, Çanakkale ve Ankara’daki fotoğraf severlerle buluşturacağız” dedi. 

Serginin üç gün boyunca gezilebileceğini ifade eden Yüce; UEDAŞ olarak sanatsal faaliyetlere destek vermekten onur duyduklarını ifade etti.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.