Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik
Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik   3.9.2014
Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik

Bursa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Yıldırım’ın elektrik ihtiyaçlarıyla ilgili mahalle muhtarıyla bir araya geldik.

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında yapılan görüşmede, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu,  Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Yıldırım İşletme Müdürü Emin İrgören, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaçlarını dinleyerek tek tek not aldı. 60 mahalle muhtarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, “Muhtarlardan aldığımız ihtiyaç listelerini ve bizim yapmak istediğimiz yatırımları tek tek inceliyoruz. Yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı gelen taleplere göre değerlendirerek gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Kapımız her zaman açık”

Muhtarların mahallelerindeki sıkıntı ve ihtiyaçlarına en kısa zamanda çözüm bulacaklarını ifade eden İslamoğlu, “Mahallelerimizden aracılığınızla gelen tüm görüş ve önerileri tek tek inceliyoruz. Bundan sonraki süreçte muhtarlarımızla daha sık iletişime geçip, daha yakın çalışacağız. Sizlere kapımız her zaman açık” diye konuştu.

 
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.