Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik
Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik   3.9.2014
Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik

Bursa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Yıldırım’ın elektrik ihtiyaçlarıyla ilgili mahalle muhtarıyla bir araya geldik.

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında yapılan görüşmede, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu,  Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Yıldırım İşletme Müdürü Emin İrgören, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaçlarını dinleyerek tek tek not aldı. 60 mahalle muhtarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, “Muhtarlardan aldığımız ihtiyaç listelerini ve bizim yapmak istediğimiz yatırımları tek tek inceliyoruz. Yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı gelen taleplere göre değerlendirerek gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Kapımız her zaman açık”

Muhtarların mahallelerindeki sıkıntı ve ihtiyaçlarına en kısa zamanda çözüm bulacaklarını ifade eden İslamoğlu, “Mahallelerimizden aracılığınızla gelen tüm görüş ve önerileri tek tek inceliyoruz. Bundan sonraki süreçte muhtarlarımızla daha sık iletişime geçip, daha yakın çalışacağız. Sizlere kapımız her zaman açık” diye konuştu.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.