Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik
Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik   3.9.2014
Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik

Bursa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Yıldırım’ın elektrik ihtiyaçlarıyla ilgili mahalle muhtarıyla bir araya geldik.

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında yapılan görüşmede, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu,  Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Yıldırım İşletme Müdürü Emin İrgören, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaçlarını dinleyerek tek tek not aldı. 60 mahalle muhtarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, “Muhtarlardan aldığımız ihtiyaç listelerini ve bizim yapmak istediğimiz yatırımları tek tek inceliyoruz. Yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı gelen taleplere göre değerlendirerek gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Kapımız her zaman açık”

Muhtarların mahallelerindeki sıkıntı ve ihtiyaçlarına en kısa zamanda çözüm bulacaklarını ifade eden İslamoğlu, “Mahallelerimizden aracılığınızla gelen tüm görüş ve önerileri tek tek inceliyoruz. Bundan sonraki süreçte muhtarlarımızla daha sık iletişime geçip, daha yakın çalışacağız. Sizlere kapımız her zaman açık” diye konuştu.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.