Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik
Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik   3.9.2014
Yıldırım mahalle muhtarlarını dinledik

Bursa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Yıldırım’ın elektrik ihtiyaçlarıyla ilgili mahalle muhtarıyla bir araya geldik.

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında yapılan görüşmede, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu,  Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Yıldırım İşletme Müdürü Emin İrgören, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaçlarını dinleyerek tek tek not aldı. 60 mahalle muhtarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, “Muhtarlardan aldığımız ihtiyaç listelerini ve bizim yapmak istediğimiz yatırımları tek tek inceliyoruz. Yatırımlarımızı ve çalışmalarımızı gelen taleplere göre değerlendirerek gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Kapımız her zaman açık”

Muhtarların mahallelerindeki sıkıntı ve ihtiyaçlarına en kısa zamanda çözüm bulacaklarını ifade eden İslamoğlu, “Mahallelerimizden aracılığınızla gelen tüm görüş ve önerileri tek tek inceliyoruz. Bundan sonraki süreçte muhtarlarımızla daha sık iletişime geçip, daha yakın çalışacağız. Sizlere kapımız her zaman açık” diye konuştu.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.