Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Çanakkale ‘Sevgi evleri’ ve huzurevini ziyaret ettik
Çanakkale ‘Sevgi evleri’ ve huzurevini ziyaret ettik   27.8.2014
Çanakkale ‘Sevgi evleri’ ve huzurevini ziyaret ettik

Sosyal Sorumluluk kapsamında Çanakkale’de bulunan sevgi evleri ve huzurevine ziyaret gerçekleştirdik.  Genel Müdürlük ve Çanakkale İşletme Müdürlüğümüzde çalışan personellerimizden oluşan bir ekip tarafından gerçekleştirilen ziyarette ilk durak sevgi evlerinde yaşayan çocuklar oldu.  Sıcak ve samimi bir havada geçen ziyarettegenel konular ve şirketimizin faaliyet alanı olan elektrik enerjisi ile ilgili çocukların merak ettiği sorular cevaplanmıştır.  Sohbetin bitiminde çocuklara kitap hediye edilmiştir. 

Ardından Hamiyet Feridun Sözen Huzurevine yapılan ziyarette tüm bayan huzurevi sakinlerine karanfil hediye edilmiş burada bulunan yaşlılarımız ile tek tek ilgilenilirken oluşan hoş sohbet ortamında, huzurevi sakinleri oldukça memnun kalmışlardır. 

Hatırlanmanın güzel olduğunu, hatırlandıkça moral bulduklarını belirten huzurevi sakinleri ekibimize teşekkür ederek kendilerini ziyarete gelenlere kapılarının her zaman açık olduğunu söylediler.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.