Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Çanakkale ‘Sevgi evleri’ ve huzurevini ziyaret ettik
Çanakkale ‘Sevgi evleri’ ve huzurevini ziyaret ettik   27.8.2014
Çanakkale ‘Sevgi evleri’ ve huzurevini ziyaret ettik

Sosyal Sorumluluk kapsamında Çanakkale’de bulunan sevgi evleri ve huzurevine ziyaret gerçekleştirdik.  Genel Müdürlük ve Çanakkale İşletme Müdürlüğümüzde çalışan personellerimizden oluşan bir ekip tarafından gerçekleştirilen ziyarette ilk durak sevgi evlerinde yaşayan çocuklar oldu.  Sıcak ve samimi bir havada geçen ziyarettegenel konular ve şirketimizin faaliyet alanı olan elektrik enerjisi ile ilgili çocukların merak ettiği sorular cevaplanmıştır.  Sohbetin bitiminde çocuklara kitap hediye edilmiştir. 

Ardından Hamiyet Feridun Sözen Huzurevine yapılan ziyarette tüm bayan huzurevi sakinlerine karanfil hediye edilmiş burada bulunan yaşlılarımız ile tek tek ilgilenilirken oluşan hoş sohbet ortamında, huzurevi sakinleri oldukça memnun kalmışlardır. 

Hatırlanmanın güzel olduğunu, hatırlandıkça moral bulduklarını belirten huzurevi sakinleri ekibimize teşekkür ederek kendilerini ziyarete gelenlere kapılarının her zaman açık olduğunu söylediler.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.