Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Çanakkale ‘Sevgi evleri’ ve huzurevini ziyaret ettik
Çanakkale ‘Sevgi evleri’ ve huzurevini ziyaret ettik   27.8.2014
Çanakkale ‘Sevgi evleri’ ve huzurevini ziyaret ettik

Sosyal Sorumluluk kapsamında Çanakkale’de bulunan sevgi evleri ve huzurevine ziyaret gerçekleştirdik.  Genel Müdürlük ve Çanakkale İşletme Müdürlüğümüzde çalışan personellerimizden oluşan bir ekip tarafından gerçekleştirilen ziyarette ilk durak sevgi evlerinde yaşayan çocuklar oldu.  Sıcak ve samimi bir havada geçen ziyarettegenel konular ve şirketimizin faaliyet alanı olan elektrik enerjisi ile ilgili çocukların merak ettiği sorular cevaplanmıştır.  Sohbetin bitiminde çocuklara kitap hediye edilmiştir. 

Ardından Hamiyet Feridun Sözen Huzurevine yapılan ziyarette tüm bayan huzurevi sakinlerine karanfil hediye edilmiş burada bulunan yaşlılarımız ile tek tek ilgilenilirken oluşan hoş sohbet ortamında, huzurevi sakinleri oldukça memnun kalmışlardır. 

Hatırlanmanın güzel olduğunu, hatırlandıkça moral bulduklarını belirten huzurevi sakinleri ekibimize teşekkür ederek kendilerini ziyarete gelenlere kapılarının her zaman açık olduğunu söylediler.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.