Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Pedalların ilk durağı UEDAŞ oldu
Pedalların ilk durağı UEDAŞ oldu  29.8.2014
Pedalların ilk durağı UEDAŞ oldu

Yeşil Pedal Bisiklet Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Bisiklet Festivalinin’ ilk durağı UEDAŞ oldu.

Startı Botanik Park’tan verilen 18 ilden 250 sporcu ilk molasını UEDAŞ’ta verdi.  Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu tarafından karşılanan bisikletçiler festivale olan destek için İslamoğlu’na teşekkür plaketi takdim etti.

Bu yıl ikincisi düzenleniyor

Şirket bahçesinde mola veren bisikletçilerle bir süre sohbet edip başarı dileklerini ileten Genel Müdür İslamoğlu; “Bu yıl ikincisi düzenlenen bisiklet festivaline bu yılda desteğimizi sürdürüyoruz. Bugün 250 bisiklet sevdalısını ağırladık. Önümüzdeki yılda festivale destek vereceğiz” dedi. 

Üç gün serecek festivalde bisikletçiler, ilk gün şehir turu atacak, 2. gün Gündoğdu-Kurşunlu-Mudanya gezisine katılacak olan bisikletçiler, 3. gün ise teleferikle Uludağ’a çıkıp ardından Uludağ-Bakacak-Oteller Bölgesi’nde pedal çevirerek, denizinden dağına Bursa’nın özellikli coğrafyasını tanımış olarak festivali tamamlayacak.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.