Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Pedalların ilk durağı UEDAŞ oldu
Pedalların ilk durağı UEDAŞ oldu  29.8.2014
Pedalların ilk durağı UEDAŞ oldu

Yeşil Pedal Bisiklet Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Bisiklet Festivalinin’ ilk durağı UEDAŞ oldu.

Startı Botanik Park’tan verilen 18 ilden 250 sporcu ilk molasını UEDAŞ’ta verdi.  Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu tarafından karşılanan bisikletçiler festivale olan destek için İslamoğlu’na teşekkür plaketi takdim etti.

Bu yıl ikincisi düzenleniyor

Şirket bahçesinde mola veren bisikletçilerle bir süre sohbet edip başarı dileklerini ileten Genel Müdür İslamoğlu; “Bu yıl ikincisi düzenlenen bisiklet festivaline bu yılda desteğimizi sürdürüyoruz. Bugün 250 bisiklet sevdalısını ağırladık. Önümüzdeki yılda festivale destek vereceğiz” dedi. 

Üç gün serecek festivalde bisikletçiler, ilk gün şehir turu atacak, 2. gün Gündoğdu-Kurşunlu-Mudanya gezisine katılacak olan bisikletçiler, 3. gün ise teleferikle Uludağ’a çıkıp ardından Uludağ-Bakacak-Oteller Bölgesi’nde pedal çevirerek, denizinden dağına Bursa’nın özellikli coğrafyasını tanımış olarak festivali tamamlayacak.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.