Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Pedalların ilk durağı UEDAŞ oldu
Pedalların ilk durağı UEDAŞ oldu  29.8.2014
Pedalların ilk durağı UEDAŞ oldu

Yeşil Pedal Bisiklet Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Bisiklet Festivalinin’ ilk durağı UEDAŞ oldu.

Startı Botanik Park’tan verilen 18 ilden 250 sporcu ilk molasını UEDAŞ’ta verdi.  Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu tarafından karşılanan bisikletçiler festivale olan destek için İslamoğlu’na teşekkür plaketi takdim etti.

Bu yıl ikincisi düzenleniyor

Şirket bahçesinde mola veren bisikletçilerle bir süre sohbet edip başarı dileklerini ileten Genel Müdür İslamoğlu; “Bu yıl ikincisi düzenlenen bisiklet festivaline bu yılda desteğimizi sürdürüyoruz. Bugün 250 bisiklet sevdalısını ağırladık. Önümüzdeki yılda festivale destek vereceğiz” dedi. 

Üç gün serecek festivalde bisikletçiler, ilk gün şehir turu atacak, 2. gün Gündoğdu-Kurşunlu-Mudanya gezisine katılacak olan bisikletçiler, 3. gün ise teleferikle Uludağ’a çıkıp ardından Uludağ-Bakacak-Oteller Bölgesi’nde pedal çevirerek, denizinden dağına Bursa’nın özellikli coğrafyasını tanımış olarak festivali tamamlayacak.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.