Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “ŞEHRİN IŞIKLARI” parlamaya devam ediyor
“ŞEHRİN IŞIKLARI” parlamaya devam ediyor  26.8.2014
“ŞEHRİN IŞIKLARI” parlamaya devam ediyor

Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz ‘Şehrin ışıkları’ fotoğraf yarışmasında dereceye giren birbirinden güzel fotoğrafları Korupark AVM’de sergilemeye açtık. 
Türkiye’nin her yerinden 527 fotoğrafın katıldığı yarışmanın sonunda düzenlenen sergimiz 25 Ağustos ile 1 Eylül tarihleri arasında görülebilecek.

Bursa’dan sonra Ankara’da sergilenecek

Sergiyi Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ile birlikte gezen Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu şu bilgileri verdi: “Şehrin Işıkları 2” fotoğraf yarışmasının ilk sergisini Korupark AVM’de açtık. Dereceye giren fotoğraf sahiplerini ödüllendirirken, en güzel kareleri de Bursalılarla buluşturmak istedik. Hafta boyunca sürecek olan sergiye vatandaşlarımızın göstermiş oldukları ilgi bizleri oldukça sevindirdi. Tüm Bursalıları bu güzel fotoğrafları yakından incelemeye davet ediyorum.” 

İslamoğlu fotoğraf sergisinin Bursa’dan sonra Ankara ve hizmet bölgemiz olan Balıkesir, Çanakkale, Yalova’daki sanatseverlerle buluşacağını sözlerine ekledi.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.