Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüfer Muhtarlarını ağırladık
Nilüfer Muhtarlarını ağırladık  18.8.2014
Nilüfer Muhtarlarını ağırladık

Sık aralıklarla düzenlenen mahalle muhtarlarıyla değerlendirme toplantılarımızın sonuncusunu Nilüfer Muhtarlar Derneği ile gerçekleştirdik. 

Muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaç ve taleplerinin dinlediği toplantı Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin 60 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşti. 

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nun katıldığı toplantıda, Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Müşteri İlişkileri Direktörü Gökhan Ubuz, Nilüfer İşletme Müdürü İbrahim Gerim, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. 

Mehmet İslamoğlu: “Görüşlerinizi önemsiyoruz”

Bursa’nın hızla gelişen ilçesi Nilüfer’deki muhtarların mahallelerinde olan sorunlarını dinlediği ve karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda, muhtarlara toplantıda tek tek söz verilerek mahallelerinde yaşanan sorunları ve taleplerini dinleyen Mehmet İslamoğlu önümüzdeki dönemde yatırım ve bakım onarım çalışmalarıyla problemleri hızla çözmeye devam edeceklerini belirtti. Muhtarlara seslenen İslamoğlu; “Sizlerin görüşlerini çok önemsiyoruz, her türlü görüş ve önerileriniz konusunda mutlaka bizimle paylaşımda bulunun” diye konuştu. Çağrı merkezi, mail adresleri, sosyal medya gibi birçok noktada müşterilerin UEDAŞ’a rahatlıkla ulaşabileceğini ekleyen İslamoğlu seçimden sonraki ilk toplantı olması nedeniyle muhtarlara görevlerinde başarılar diledi. 

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı ise Erol Yılmazer ise; bu tür paylaşım toplantılarının faydalı olduğunu belirterek İslamoğlu’na teşekkür etti.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.