Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüfer Muhtarlarını ağırladık
Nilüfer Muhtarlarını ağırladık  18.8.2014
Nilüfer Muhtarlarını ağırladık

Sık aralıklarla düzenlenen mahalle muhtarlarıyla değerlendirme toplantılarımızın sonuncusunu Nilüfer Muhtarlar Derneği ile gerçekleştirdik. 

Muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaç ve taleplerinin dinlediği toplantı Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin 60 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşti. 

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nun katıldığı toplantıda, Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Müşteri İlişkileri Direktörü Gökhan Ubuz, Nilüfer İşletme Müdürü İbrahim Gerim, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. 

Mehmet İslamoğlu: “Görüşlerinizi önemsiyoruz”

Bursa’nın hızla gelişen ilçesi Nilüfer’deki muhtarların mahallelerinde olan sorunlarını dinlediği ve karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda, muhtarlara toplantıda tek tek söz verilerek mahallelerinde yaşanan sorunları ve taleplerini dinleyen Mehmet İslamoğlu önümüzdeki dönemde yatırım ve bakım onarım çalışmalarıyla problemleri hızla çözmeye devam edeceklerini belirtti. Muhtarlara seslenen İslamoğlu; “Sizlerin görüşlerini çok önemsiyoruz, her türlü görüş ve önerileriniz konusunda mutlaka bizimle paylaşımda bulunun” diye konuştu. Çağrı merkezi, mail adresleri, sosyal medya gibi birçok noktada müşterilerin UEDAŞ’a rahatlıkla ulaşabileceğini ekleyen İslamoğlu seçimden sonraki ilk toplantı olması nedeniyle muhtarlara görevlerinde başarılar diledi. 

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı ise Erol Yılmazer ise; bu tür paylaşım toplantılarının faydalı olduğunu belirterek İslamoğlu’na teşekkür etti.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.