Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüfer Muhtarlarını ağırladık
Nilüfer Muhtarlarını ağırladık  18.8.2014
Nilüfer Muhtarlarını ağırladık

Sık aralıklarla düzenlenen mahalle muhtarlarıyla değerlendirme toplantılarımızın sonuncusunu Nilüfer Muhtarlar Derneği ile gerçekleştirdik. 

Muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaç ve taleplerinin dinlediği toplantı Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin 60 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşti. 

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nun katıldığı toplantıda, Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Müşteri İlişkileri Direktörü Gökhan Ubuz, Nilüfer İşletme Müdürü İbrahim Gerim, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. 

Mehmet İslamoğlu: “Görüşlerinizi önemsiyoruz”

Bursa’nın hızla gelişen ilçesi Nilüfer’deki muhtarların mahallelerinde olan sorunlarını dinlediği ve karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda, muhtarlara toplantıda tek tek söz verilerek mahallelerinde yaşanan sorunları ve taleplerini dinleyen Mehmet İslamoğlu önümüzdeki dönemde yatırım ve bakım onarım çalışmalarıyla problemleri hızla çözmeye devam edeceklerini belirtti. Muhtarlara seslenen İslamoğlu; “Sizlerin görüşlerini çok önemsiyoruz, her türlü görüş ve önerileriniz konusunda mutlaka bizimle paylaşımda bulunun” diye konuştu. Çağrı merkezi, mail adresleri, sosyal medya gibi birçok noktada müşterilerin UEDAŞ’a rahatlıkla ulaşabileceğini ekleyen İslamoğlu seçimden sonraki ilk toplantı olması nedeniyle muhtarlara görevlerinde başarılar diledi. 

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı ise Erol Yılmazer ise; bu tür paylaşım toplantılarının faydalı olduğunu belirterek İslamoğlu’na teşekkür etti.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.