Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Nilüfer Muhtarlarını ağırladık
Nilüfer Muhtarlarını ağırladık  18.8.2014
Nilüfer Muhtarlarını ağırladık

Sık aralıklarla düzenlenen mahalle muhtarlarıyla değerlendirme toplantılarımızın sonuncusunu Nilüfer Muhtarlar Derneği ile gerçekleştirdik. 

Muhtarların elektrikle ilgili ihtiyaç ve taleplerinin dinlediği toplantı Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin 60 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşti. 

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nun katıldığı toplantıda, Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Müşteri İlişkileri Direktörü Gökhan Ubuz, Nilüfer İşletme Müdürü İbrahim Gerim, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de hazır bulundu. 

Mehmet İslamoğlu: “Görüşlerinizi önemsiyoruz”

Bursa’nın hızla gelişen ilçesi Nilüfer’deki muhtarların mahallelerinde olan sorunlarını dinlediği ve karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda, muhtarlara toplantıda tek tek söz verilerek mahallelerinde yaşanan sorunları ve taleplerini dinleyen Mehmet İslamoğlu önümüzdeki dönemde yatırım ve bakım onarım çalışmalarıyla problemleri hızla çözmeye devam edeceklerini belirtti. Muhtarlara seslenen İslamoğlu; “Sizlerin görüşlerini çok önemsiyoruz, her türlü görüş ve önerileriniz konusunda mutlaka bizimle paylaşımda bulunun” diye konuştu. Çağrı merkezi, mail adresleri, sosyal medya gibi birçok noktada müşterilerin UEDAŞ’a rahatlıkla ulaşabileceğini ekleyen İslamoğlu seçimden sonraki ilk toplantı olması nedeniyle muhtarlara görevlerinde başarılar diledi. 

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı ise Erol Yılmazer ise; bu tür paylaşım toplantılarının faydalı olduğunu belirterek İslamoğlu’na teşekkür etti.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.