Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ ve CLK Uludağ Elektrik Yönetim Kurulu ve Personeli iftarda buluştu
UEDAŞ ve CLK Uludağ Elektrik Yönetim Kurulu ve Personeli iftarda buluştu  23.7.2014
UEDAŞ ve CLK Uludağ Elektrik Yönetim Kurulu ve Personeli iftarda buluştu

Uludağ Elektrik Dağıtım ve CLK Uludağ Elektrik Yönetim Kurulu Bursa il genelinde çalışan personeli ile iftarda buluştu.  

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında gerçekleşen iftar yemeğine Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Naci Koloğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Cengiz, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ergüneş, Şeref Cengiz ve Hatice Arzu Atik ve katıldı. Tüm yönetici kadrosunun iştirak ederek çalışanlarla bir araya geldiği iftar yemeği tasavvuf müziği ve sohbetlerle son buldu.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.