Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik
Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik  23.7.2014
Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik

Bursa Böbrek Hastaları Derneği’ni iftar yemeğinde konuk ettik. Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Bursa Böbrek Hastaları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Haluk Akın, UEDAŞ personeli ve böbrek hastalarının yanı sıra aileleri de katıldı.

Aile sıcaklığında düzenlenen yemeğin kendisine ayrı bir mutluluk kattığını ifade eden İslamoğlu, böbrek hastalarına ve ailelerine seslenerek, “Sizleri de buralara kadar getirerek yorduk. Ama  sizinle burada bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etmek isterim. Hepinizin yaklaşan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

“Organ bağışının yaygınlaşması için yola çıktık”

Ramazan ayının manevi önemine değinen Bursa Böbrek Hastaları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Haluk Akın ise, kronik böbrek yetmezliği hastalarının haklarını savunmak ve organ bağışı konusunda halkı bilinçlendirmek için yola çıktıklarına dikkat çekti. Bursa’da 3 bin, Türkiye’de de 60 bin böbrek hastası olduğunu ifade eden Akın, konuşmasının sonunda “Şahsım ve derneğim adına bu daveti gerçekleştiren başta Mehmet İslamoğlu ve UEDAŞ personeline teşekkür ederiz” diye konuştu.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.