Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik
Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik  23.7.2014
Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik

Bursa Böbrek Hastaları Derneği’ni iftar yemeğinde konuk ettik. Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Bursa Böbrek Hastaları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Haluk Akın, UEDAŞ personeli ve böbrek hastalarının yanı sıra aileleri de katıldı.

Aile sıcaklığında düzenlenen yemeğin kendisine ayrı bir mutluluk kattığını ifade eden İslamoğlu, böbrek hastalarına ve ailelerine seslenerek, “Sizleri de buralara kadar getirerek yorduk. Ama  sizinle burada bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etmek isterim. Hepinizin yaklaşan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

“Organ bağışının yaygınlaşması için yola çıktık”

Ramazan ayının manevi önemine değinen Bursa Böbrek Hastaları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Haluk Akın ise, kronik böbrek yetmezliği hastalarının haklarını savunmak ve organ bağışı konusunda halkı bilinçlendirmek için yola çıktıklarına dikkat çekti. Bursa’da 3 bin, Türkiye’de de 60 bin böbrek hastası olduğunu ifade eden Akın, konuşmasının sonunda “Şahsım ve derneğim adına bu daveti gerçekleştiren başta Mehmet İslamoğlu ve UEDAŞ personeline teşekkür ederiz” diye konuştu.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.