Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik
Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik  23.7.2014
Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik

Bursa Böbrek Hastaları Derneği’ni iftar yemeğinde konuk ettik. Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Bursa Böbrek Hastaları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Haluk Akın, UEDAŞ personeli ve böbrek hastalarının yanı sıra aileleri de katıldı.

Aile sıcaklığında düzenlenen yemeğin kendisine ayrı bir mutluluk kattığını ifade eden İslamoğlu, böbrek hastalarına ve ailelerine seslenerek, “Sizleri de buralara kadar getirerek yorduk. Ama  sizinle burada bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etmek isterim. Hepinizin yaklaşan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

“Organ bağışının yaygınlaşması için yola çıktık”

Ramazan ayının manevi önemine değinen Bursa Böbrek Hastaları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Haluk Akın ise, kronik böbrek yetmezliği hastalarının haklarını savunmak ve organ bağışı konusunda halkı bilinçlendirmek için yola çıktıklarına dikkat çekti. Bursa’da 3 bin, Türkiye’de de 60 bin böbrek hastası olduğunu ifade eden Akın, konuşmasının sonunda “Şahsım ve derneğim adına bu daveti gerçekleştiren başta Mehmet İslamoğlu ve UEDAŞ personeline teşekkür ederiz” diye konuştu.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.