Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik
Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik  23.7.2014
Bursa Böbrek Hastaları Derneği ile iftarda bir araya geldik

Bursa Böbrek Hastaları Derneği’ni iftar yemeğinde konuk ettik. Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Bursa Böbrek Hastaları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Haluk Akın, UEDAŞ personeli ve böbrek hastalarının yanı sıra aileleri de katıldı.

Aile sıcaklığında düzenlenen yemeğin kendisine ayrı bir mutluluk kattığını ifade eden İslamoğlu, böbrek hastalarına ve ailelerine seslenerek, “Sizleri de buralara kadar getirerek yorduk. Ama  sizinle burada bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etmek isterim. Hepinizin yaklaşan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

“Organ bağışının yaygınlaşması için yola çıktık”

Ramazan ayının manevi önemine değinen Bursa Böbrek Hastaları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Haluk Akın ise, kronik böbrek yetmezliği hastalarının haklarını savunmak ve organ bağışı konusunda halkı bilinçlendirmek için yola çıktıklarına dikkat çekti. Bursa’da 3 bin, Türkiye’de de 60 bin böbrek hastası olduğunu ifade eden Akın, konuşmasının sonunda “Şahsım ve derneğim adına bu daveti gerçekleştiren başta Mehmet İslamoğlu ve UEDAŞ personeline teşekkür ederiz” diye konuştu.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.