Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’dan ‘Büyük Aile’ iftarı
UEDAŞ’dan ‘Büyük Aile’ iftarı  16.7.2014
UEDAŞ’dan ‘Büyük Aile’ iftarı

Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde Bursa Genel Müdürlük ve İlçe İşletme Müdürlüklerinde görev yapan yönetici ve çalışanlarımızın tamamının katıldığı iftar yemeğinde bir araya geldik.

Almira Otel'de düzenlenen iftar yemeğinin sonunda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu herkesin Ramazan ayının manevi havasını yaşaması temennisinde bulunarak; "Gerçekleştirdiğimiz bu buluşma bizim ‘büyük bir aile’ olduğumuzu gösteriyor. Böylesine anlamlı bir ay olan Ramazan ayı münasebetiyle sizlerle bir araya gelmekten dolayı oldukça mutluyum. Ramazan ayının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Göreve geldiğimizden bu yana, Güney Marmara Bölgesi’nde enerji konusunda önemli atılımlar yaptık. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İftara katılan yaklaşık bin kişi yemeğin ardında çay eşliğinde bol bol sohbet ederek hem stres attı hem de gecenin tadını çıkardı.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.