Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’dan ‘Büyük Aile’ iftarı
UEDAŞ’dan ‘Büyük Aile’ iftarı  16.7.2014
UEDAŞ’dan ‘Büyük Aile’ iftarı

Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde Bursa Genel Müdürlük ve İlçe İşletme Müdürlüklerinde görev yapan yönetici ve çalışanlarımızın tamamının katıldığı iftar yemeğinde bir araya geldik.

Almira Otel'de düzenlenen iftar yemeğinin sonunda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu herkesin Ramazan ayının manevi havasını yaşaması temennisinde bulunarak; "Gerçekleştirdiğimiz bu buluşma bizim ‘büyük bir aile’ olduğumuzu gösteriyor. Böylesine anlamlı bir ay olan Ramazan ayı münasebetiyle sizlerle bir araya gelmekten dolayı oldukça mutluyum. Ramazan ayının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Göreve geldiğimizden bu yana, Güney Marmara Bölgesi’nde enerji konusunda önemli atılımlar yaptık. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İftara katılan yaklaşık bin kişi yemeğin ardında çay eşliğinde bol bol sohbet ederek hem stres attı hem de gecenin tadını çıkardı.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.