Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’dan ‘Büyük Aile’ iftarı
UEDAŞ’dan ‘Büyük Aile’ iftarı  16.7.2014
UEDAŞ’dan ‘Büyük Aile’ iftarı

Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde Bursa Genel Müdürlük ve İlçe İşletme Müdürlüklerinde görev yapan yönetici ve çalışanlarımızın tamamının katıldığı iftar yemeğinde bir araya geldik.

Almira Otel'de düzenlenen iftar yemeğinin sonunda konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu herkesin Ramazan ayının manevi havasını yaşaması temennisinde bulunarak; "Gerçekleştirdiğimiz bu buluşma bizim ‘büyük bir aile’ olduğumuzu gösteriyor. Böylesine anlamlı bir ay olan Ramazan ayı münasebetiyle sizlerle bir araya gelmekten dolayı oldukça mutluyum. Ramazan ayının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Göreve geldiğimizden bu yana, Güney Marmara Bölgesi’nde enerji konusunda önemli atılımlar yaptık. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İftara katılan yaklaşık bin kişi yemeğin ardında çay eşliğinde bol bol sohbet ederek hem stres attı hem de gecenin tadını çıkardı.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.