Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Vali Karaloğlu’ndan UEDAŞ ziyareti
Vali Karaloğlu’ndan UEDAŞ ziyareti  24.6.2014
Vali Karaloğlu’ndan UEDAŞ ziyareti

Bursa Valisi Sayın Münir Karaloğlu UEDAŞ’ı ziyaret etti. Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu tarafından karşılanan Vali Karaloğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Uludağ Elektrik Dağıtım Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Müşteri Hizmetleri Direktörü Musa Yılmaz ve Muhasebe ve Finans Direktörü Sinan Özhan’ın da hazır bulunduğu ziyarette şirketimizin çalışmaları hakkında bilgilendirme ve sunum toplantısı yapıldı. Vali Karaloğlu, daha sonra gezerek çalışmaları yerinde inceledi.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.