Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Vali Karaloğlu’ndan UEDAŞ ziyareti
Vali Karaloğlu’ndan UEDAŞ ziyareti  24.6.2014
Vali Karaloğlu’ndan UEDAŞ ziyareti

Bursa Valisi Sayın Münir Karaloğlu UEDAŞ’ı ziyaret etti. Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu tarafından karşılanan Vali Karaloğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Uludağ Elektrik Dağıtım Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Müşteri Hizmetleri Direktörü Musa Yılmaz ve Muhasebe ve Finans Direktörü Sinan Özhan’ın da hazır bulunduğu ziyarette şirketimizin çalışmaları hakkında bilgilendirme ve sunum toplantısı yapıldı. Vali Karaloğlu, daha sonra gezerek çalışmaları yerinde inceledi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.