Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Vali Karaloğlu’ndan UEDAŞ ziyareti
Vali Karaloğlu’ndan UEDAŞ ziyareti  24.6.2014
Vali Karaloğlu’ndan UEDAŞ ziyareti

Bursa Valisi Sayın Münir Karaloğlu UEDAŞ’ı ziyaret etti. Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu tarafından karşılanan Vali Karaloğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Uludağ Elektrik Dağıtım Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Müşteri Hizmetleri Direktörü Musa Yılmaz ve Muhasebe ve Finans Direktörü Sinan Özhan’ın da hazır bulunduğu ziyarette şirketimizin çalışmaları hakkında bilgilendirme ve sunum toplantısı yapıldı. Vali Karaloğlu, daha sonra gezerek çalışmaları yerinde inceledi.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.