Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / "ŞEHRİN IŞIKLARI 2" fotoğraf yarışması sonuçlandı
"ŞEHRİN IŞIKLARI 2" fotoğraf yarışması sonuçlandı  17.6.2014

Şehrin ışıklarını en iyi yansıtan fotoğrafların seçildiği ‘Şehrin Işıkları 2’ fotoğraf yarışmamızın sonuçları açıkladı. 14 Haziran Cumartesi günü Almira Otel’de düzenlenen ödül gecesinde dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar ödüllendirildi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ulusal fotoğraf yarışmamız fotoğraf sanatına ilgi duyanlar tarafından büyük ilgi gördü. Türkiye genelinden gönderilen 527 fotoğraf dereceye girmek için yarıştı. İlk üç 3 fotoğrafın ödül aldığı yarışmada 1’inci İsa Cıda, 2’inci Arif Milletli 3’üncü ise Salih Kuş oldu.

“Bu tür projelerin her zaman destekçisi olacağız”

Ödül töreninde konuşan Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdür Vekili Mesut Efe,başta eğitim olmak üzere kültür, sanat ve spor faaliyetlerini önemsediklerini belirterek; “Müşterilerimize sunduğumuz elektrik dağıtım hizmetinin yanında bu tür sosyal projelere daha çok eğilmek gerektiğine inanıyorum. UEDAŞ olarak, bu tür projelerin her zaman destekleyicisi olacağız” ifadesini kullandı.

UEDAŞ’ın ilk iletişim ödülü: “Şehrin Işıkları”

Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ise, “Bu yarışmamız şirketimizin ilk sosyal projesi, Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından ilk ödülümüzü de bu projemiz ile aldık.Türkiye’de elektrik dağıtım şirketleri arasında iletişim ödülü alan tek şirketiz şeklinde konuştu. Yarışmaya Türkiye'nin her yerinden katılım olduğunu vurgulayan Yüce;1’inci fotoğrafın sahibine Antalya’da tatil, 2’inci fotoğrafın sahibi dijital fotoğraf makinası, 3'üncü fotoğrafın sahibi ise cep telefonu ödülü verildiğini aktardı.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.