Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / "ŞEHRİN IŞIKLARI 2" fotoğraf yarışması sonuçlandı
"ŞEHRİN IŞIKLARI 2" fotoğraf yarışması sonuçlandı  17.6.2014

Şehrin ışıklarını en iyi yansıtan fotoğrafların seçildiği ‘Şehrin Işıkları 2’ fotoğraf yarışmamızın sonuçları açıkladı. 14 Haziran Cumartesi günü Almira Otel’de düzenlenen ödül gecesinde dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar ödüllendirildi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ulusal fotoğraf yarışmamız fotoğraf sanatına ilgi duyanlar tarafından büyük ilgi gördü. Türkiye genelinden gönderilen 527 fotoğraf dereceye girmek için yarıştı. İlk üç 3 fotoğrafın ödül aldığı yarışmada 1’inci İsa Cıda, 2’inci Arif Milletli 3’üncü ise Salih Kuş oldu.

“Bu tür projelerin her zaman destekçisi olacağız”

Ödül töreninde konuşan Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdür Vekili Mesut Efe,başta eğitim olmak üzere kültür, sanat ve spor faaliyetlerini önemsediklerini belirterek; “Müşterilerimize sunduğumuz elektrik dağıtım hizmetinin yanında bu tür sosyal projelere daha çok eğilmek gerektiğine inanıyorum. UEDAŞ olarak, bu tür projelerin her zaman destekleyicisi olacağız” ifadesini kullandı.

UEDAŞ’ın ilk iletişim ödülü: “Şehrin Işıkları”

Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ise, “Bu yarışmamız şirketimizin ilk sosyal projesi, Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından ilk ödülümüzü de bu projemiz ile aldık.Türkiye’de elektrik dağıtım şirketleri arasında iletişim ödülü alan tek şirketiz şeklinde konuştu. Yarışmaya Türkiye'nin her yerinden katılım olduğunu vurgulayan Yüce;1’inci fotoğrafın sahibine Antalya’da tatil, 2’inci fotoğrafın sahibi dijital fotoğraf makinası, 3'üncü fotoğrafın sahibi ise cep telefonu ödülü verildiğini aktardı.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.