Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / "ŞEHRİN IŞIKLARI 2" fotoğraf yarışması sonuçlandı
"ŞEHRİN IŞIKLARI 2" fotoğraf yarışması sonuçlandı  17.6.2014

Şehrin ışıklarını en iyi yansıtan fotoğrafların seçildiği ‘Şehrin Işıkları 2’ fotoğraf yarışmamızın sonuçları açıkladı. 14 Haziran Cumartesi günü Almira Otel’de düzenlenen ödül gecesinde dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar ödüllendirildi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ulusal fotoğraf yarışmamız fotoğraf sanatına ilgi duyanlar tarafından büyük ilgi gördü. Türkiye genelinden gönderilen 527 fotoğraf dereceye girmek için yarıştı. İlk üç 3 fotoğrafın ödül aldığı yarışmada 1’inci İsa Cıda, 2’inci Arif Milletli 3’üncü ise Salih Kuş oldu.

“Bu tür projelerin her zaman destekçisi olacağız”

Ödül töreninde konuşan Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdür Vekili Mesut Efe,başta eğitim olmak üzere kültür, sanat ve spor faaliyetlerini önemsediklerini belirterek; “Müşterilerimize sunduğumuz elektrik dağıtım hizmetinin yanında bu tür sosyal projelere daha çok eğilmek gerektiğine inanıyorum. UEDAŞ olarak, bu tür projelerin her zaman destekleyicisi olacağız” ifadesini kullandı.

UEDAŞ’ın ilk iletişim ödülü: “Şehrin Işıkları”

Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ise, “Bu yarışmamız şirketimizin ilk sosyal projesi, Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından ilk ödülümüzü de bu projemiz ile aldık.Türkiye’de elektrik dağıtım şirketleri arasında iletişim ödülü alan tek şirketiz şeklinde konuştu. Yarışmaya Türkiye'nin her yerinden katılım olduğunu vurgulayan Yüce;1’inci fotoğrafın sahibine Antalya’da tatil, 2’inci fotoğrafın sahibi dijital fotoğraf makinası, 3'üncü fotoğrafın sahibi ise cep telefonu ödülü verildiğini aktardı.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.