Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / "ŞEHRİN IŞIKLARI 2" fotoğraf yarışması sonuçlandı
"ŞEHRİN IŞIKLARI 2" fotoğraf yarışması sonuçlandı  17.6.2014

Şehrin ışıklarını en iyi yansıtan fotoğrafların seçildiği ‘Şehrin Işıkları 2’ fotoğraf yarışmamızın sonuçları açıkladı. 14 Haziran Cumartesi günü Almira Otel’de düzenlenen ödül gecesinde dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar ödüllendirildi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ulusal fotoğraf yarışmamız fotoğraf sanatına ilgi duyanlar tarafından büyük ilgi gördü. Türkiye genelinden gönderilen 527 fotoğraf dereceye girmek için yarıştı. İlk üç 3 fotoğrafın ödül aldığı yarışmada 1’inci İsa Cıda, 2’inci Arif Milletli 3’üncü ise Salih Kuş oldu.

“Bu tür projelerin her zaman destekçisi olacağız”

Ödül töreninde konuşan Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdür Vekili Mesut Efe,başta eğitim olmak üzere kültür, sanat ve spor faaliyetlerini önemsediklerini belirterek; “Müşterilerimize sunduğumuz elektrik dağıtım hizmetinin yanında bu tür sosyal projelere daha çok eğilmek gerektiğine inanıyorum. UEDAŞ olarak, bu tür projelerin her zaman destekleyicisi olacağız” ifadesini kullandı.

UEDAŞ’ın ilk iletişim ödülü: “Şehrin Işıkları”

Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ise, “Bu yarışmamız şirketimizin ilk sosyal projesi, Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından ilk ödülümüzü de bu projemiz ile aldık.Türkiye’de elektrik dağıtım şirketleri arasında iletişim ödülü alan tek şirketiz şeklinde konuştu. Yarışmaya Türkiye'nin her yerinden katılım olduğunu vurgulayan Yüce;1’inci fotoğrafın sahibine Antalya’da tatil, 2’inci fotoğrafın sahibi dijital fotoğraf makinası, 3'üncü fotoğrafın sahibi ise cep telefonu ödülü verildiğini aktardı.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.