Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü
UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü  3.6.2014
UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü

Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen HİÇ Ödülleri yarışmasında ‘Kurumsal İletişim’ kategorisinde ‘Şehrin Işıkları’ projemiz ödüle layık görüldü. 

Halkla ilişkiler mesleğinin imajını ve toplumda oluşturduğu algıyı geliştirmesi için bu yıl ikincisi düzenlenen “HİÇ Ödülleri” toplamda altı kategoride, Bursa’daki kurum ve kuruluşların katılımıyla gerçekleşti. 

Kurumsal İletişim, kurum içi iletişim, sosyal sorumluluk, sponsorluk, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları kategorilerinde verilen Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) ödül töreninde Uludağ Elektrik Dağıtım ‘Kurumsal İletişim` kategorisinde ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışması projesiyle ödülün sahibi oldu. 

Yılın "En İyi Kurumsal İletişim" projesi: “ŞEHRİN IŞIKLARI”

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İSLAMOĞLU; “Birçok proje arasından ödüle layık görülmek bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağı. Bu alanda güzel projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.  Başarılı halkla ilişkiler projelerinin ödüllendirildiği gecede ödülünü Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Fügen Toksü’nün elinden alan Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, ‘Toplamda 872 fotoğrafın katıldığı ‘gece ve ışık’ temalı ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışması projemizin ödüle layık görülmesinden dolayı çok mutluyuz’ diye konuştu. Bugünlerde ikincisini düzenlenen fotoğraf yarışmasına son katılımın 10 Haziran olduğunu hatırlatan Yüce; “Fotoğraf sanatına ilgi duyan tüm  amatör ve profesyonel fotoğrafçıları yarışmaya katılmaya davet ediyoruz” dedi. 

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.