Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü
UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü  3.6.2014
UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü

Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen HİÇ Ödülleri yarışmasında ‘Kurumsal İletişim’ kategorisinde ‘Şehrin Işıkları’ projemiz ödüle layık görüldü. 

Halkla ilişkiler mesleğinin imajını ve toplumda oluşturduğu algıyı geliştirmesi için bu yıl ikincisi düzenlenen “HİÇ Ödülleri” toplamda altı kategoride, Bursa’daki kurum ve kuruluşların katılımıyla gerçekleşti. 

Kurumsal İletişim, kurum içi iletişim, sosyal sorumluluk, sponsorluk, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları kategorilerinde verilen Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) ödül töreninde Uludağ Elektrik Dağıtım ‘Kurumsal İletişim` kategorisinde ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışması projesiyle ödülün sahibi oldu. 

Yılın "En İyi Kurumsal İletişim" projesi: “ŞEHRİN IŞIKLARI”

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İSLAMOĞLU; “Birçok proje arasından ödüle layık görülmek bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağı. Bu alanda güzel projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.  Başarılı halkla ilişkiler projelerinin ödüllendirildiği gecede ödülünü Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Fügen Toksü’nün elinden alan Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, ‘Toplamda 872 fotoğrafın katıldığı ‘gece ve ışık’ temalı ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışması projemizin ödüle layık görülmesinden dolayı çok mutluyuz’ diye konuştu. Bugünlerde ikincisini düzenlenen fotoğraf yarışmasına son katılımın 10 Haziran olduğunu hatırlatan Yüce; “Fotoğraf sanatına ilgi duyan tüm  amatör ve profesyonel fotoğrafçıları yarışmaya katılmaya davet ediyoruz” dedi. 

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.