Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü
UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü  3.6.2014
UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü

Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen HİÇ Ödülleri yarışmasında ‘Kurumsal İletişim’ kategorisinde ‘Şehrin Işıkları’ projemiz ödüle layık görüldü. 

Halkla ilişkiler mesleğinin imajını ve toplumda oluşturduğu algıyı geliştirmesi için bu yıl ikincisi düzenlenen “HİÇ Ödülleri” toplamda altı kategoride, Bursa’daki kurum ve kuruluşların katılımıyla gerçekleşti. 

Kurumsal İletişim, kurum içi iletişim, sosyal sorumluluk, sponsorluk, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları kategorilerinde verilen Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) ödül töreninde Uludağ Elektrik Dağıtım ‘Kurumsal İletişim` kategorisinde ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışması projesiyle ödülün sahibi oldu. 

Yılın "En İyi Kurumsal İletişim" projesi: “ŞEHRİN IŞIKLARI”

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İSLAMOĞLU; “Birçok proje arasından ödüle layık görülmek bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağı. Bu alanda güzel projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.  Başarılı halkla ilişkiler projelerinin ödüllendirildiği gecede ödülünü Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Fügen Toksü’nün elinden alan Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, ‘Toplamda 872 fotoğrafın katıldığı ‘gece ve ışık’ temalı ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışması projemizin ödüle layık görülmesinden dolayı çok mutluyuz’ diye konuştu. Bugünlerde ikincisini düzenlenen fotoğraf yarışmasına son katılımın 10 Haziran olduğunu hatırlatan Yüce; “Fotoğraf sanatına ilgi duyan tüm  amatör ve profesyonel fotoğrafçıları yarışmaya katılmaya davet ediyoruz” dedi. 

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.