Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü
UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü  3.6.2014
UEDAŞ’a “Kurumsal İletişim” Ödülü

Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen HİÇ Ödülleri yarışmasında ‘Kurumsal İletişim’ kategorisinde ‘Şehrin Işıkları’ projemiz ödüle layık görüldü. 

Halkla ilişkiler mesleğinin imajını ve toplumda oluşturduğu algıyı geliştirmesi için bu yıl ikincisi düzenlenen “HİÇ Ödülleri” toplamda altı kategoride, Bursa’daki kurum ve kuruluşların katılımıyla gerçekleşti. 

Kurumsal İletişim, kurum içi iletişim, sosyal sorumluluk, sponsorluk, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları kategorilerinde verilen Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) ödül töreninde Uludağ Elektrik Dağıtım ‘Kurumsal İletişim` kategorisinde ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışması projesiyle ödülün sahibi oldu. 

Yılın "En İyi Kurumsal İletişim" projesi: “ŞEHRİN IŞIKLARI”

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İSLAMOĞLU; “Birçok proje arasından ödüle layık görülmek bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağı. Bu alanda güzel projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.  Başarılı halkla ilişkiler projelerinin ödüllendirildiği gecede ödülünü Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Fügen Toksü’nün elinden alan Uludağ Elektrik Dağıtım Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, ‘Toplamda 872 fotoğrafın katıldığı ‘gece ve ışık’ temalı ‘Şehrin Işıkları’ fotoğraf yarışması projemizin ödüle layık görülmesinden dolayı çok mutluyuz’ diye konuştu. Bugünlerde ikincisini düzenlenen fotoğraf yarışmasına son katılımın 10 Haziran olduğunu hatırlatan Yüce; “Fotoğraf sanatına ilgi duyan tüm  amatör ve profesyonel fotoğrafçıları yarışmaya katılmaya davet ediyoruz” dedi. 

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.