Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İlk kütüphanemizi açtık
İlk kütüphanemizi açtık  22.5.2014
İlk kütüphanemizi açtık

Köy okullarına kütüphane kazandırmayı amaçlayan 'Bir kitap, daha aydınlık bi hayat' projemiz kapsamda ilk kütüphanemizin açılışını gerçekleştirdik.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen Bursa’nın Keles ilçesine bağlı Kıranışıklar İlköğretim Okulu’nda yapılan açılış töreninde konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; başta eğitim olmak üzere kültür, sanat ve spor faaliyetlerini desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Proje devam edecek

İslamoğlu; “Kaliteli elektrik enerjisini vatandaşlarla buluşturmak için yoğun bir çaba gösterirken, aynı zamanda sosyal sorumluluk faaliyetlerimize de ara vermeden devam ediyoruz. Kış aylarında başlattığımız sosyal sorumluluk projemiz ‘Kardeşim Üşümesin’ in devamı niteliğinde olan bu projemiz ile kütüphanesiz köy okullarını kitapla buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.