Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İlk kütüphanemizi açtık
İlk kütüphanemizi açtık  22.5.2014
İlk kütüphanemizi açtık

Köy okullarına kütüphane kazandırmayı amaçlayan 'Bir kitap, daha aydınlık bi hayat' projemiz kapsamda ilk kütüphanemizin açılışını gerçekleştirdik.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen Bursa’nın Keles ilçesine bağlı Kıranışıklar İlköğretim Okulu’nda yapılan açılış töreninde konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; başta eğitim olmak üzere kültür, sanat ve spor faaliyetlerini desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Proje devam edecek

İslamoğlu; “Kaliteli elektrik enerjisini vatandaşlarla buluşturmak için yoğun bir çaba gösterirken, aynı zamanda sosyal sorumluluk faaliyetlerimize de ara vermeden devam ediyoruz. Kış aylarında başlattığımız sosyal sorumluluk projemiz ‘Kardeşim Üşümesin’ in devamı niteliğinde olan bu projemiz ile kütüphanesiz köy okullarını kitapla buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.