Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İlk kütüphanemizi açtık
İlk kütüphanemizi açtık  22.5.2014
İlk kütüphanemizi açtık

Köy okullarına kütüphane kazandırmayı amaçlayan 'Bir kitap, daha aydınlık bi hayat' projemiz kapsamda ilk kütüphanemizin açılışını gerçekleştirdik.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen Bursa’nın Keles ilçesine bağlı Kıranışıklar İlköğretim Okulu’nda yapılan açılış töreninde konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; başta eğitim olmak üzere kültür, sanat ve spor faaliyetlerini desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Proje devam edecek

İslamoğlu; “Kaliteli elektrik enerjisini vatandaşlarla buluşturmak için yoğun bir çaba gösterirken, aynı zamanda sosyal sorumluluk faaliyetlerimize de ara vermeden devam ediyoruz. Kış aylarında başlattığımız sosyal sorumluluk projemiz ‘Kardeşim Üşümesin’ in devamı niteliğinde olan bu projemiz ile kütüphanesiz köy okullarını kitapla buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.