Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları 2” fotoğraf yarışması başladı
“Şehrin Işıkları 2” fotoğraf yarışması başladı  21.5.2014
“Şehrin Işıkları 2” fotoğraf yarışması başladı

Geçen yıl başlattığımız ‘Şehrin Işıkları 2‘ ulusal fotoğraf yarışmamızın başvuruları başladı. Başvurular 15 Mayıs-10 Haziran tarihlerinde kabul edilebilecek. “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasıyla yaratıcılığı konuşturma fırsatı sunulurken, katılımcıları ise sürpriz hediyeler bekliyor.

Yarışmaya son katılım tarihi 10 Haziran 2014

İster dijital fotoğraf makinesiyle ister cep telefonuyla çekilmiş görüntüler olsun, en güzel kareleri www.uedas.com.tr/sehrinisiklari adresine yükleyen herkes, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olma fırsatını yakalayacak. Yarışmanın birincisi Antalya’da tatil hediyesi ile ödüllendirecek. Ayrıca dereceye giren fotoğraflar sergilenme imkanına da sahip olacak.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.