Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Soma’daki maden şehitlerini andık
Soma’daki maden şehitlerini andık  16.5.2014
Soma’daki maden şehitlerini andık

Soma'da yaşanan maden ocağı kazası nedeniyle hayatını kaybeden işçiler için Genel Müdürlük binamız önünde anma töreni düzenlendi. 

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, şirketi yöneticileri, TES-İŞ Sendikası Bursa Şube Sekreteri Ali İhsan Ensarioğlu ve çalışanlarımızın katıldığı törende ölenlerin anısına saygı duruşunda bulunup istiklal marşı okundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından bir konuşma yapan Mehmet İslamoğlu Soma'da yaşanan maden kazasından ötürü duyduğu üzüntüyü belirtti. İslamoğlu, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı dileklerinde bulunarak, Türkiye'nin böylesi bir faciayı tekrardan yaşamamasını temenni ettiklerini ifade etti.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.