Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Soma’daki maden şehitlerini andık
Soma’daki maden şehitlerini andık  16.5.2014
Soma’daki maden şehitlerini andık

Soma'da yaşanan maden ocağı kazası nedeniyle hayatını kaybeden işçiler için Genel Müdürlük binamız önünde anma töreni düzenlendi. 

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, şirketi yöneticileri, TES-İŞ Sendikası Bursa Şube Sekreteri Ali İhsan Ensarioğlu ve çalışanlarımızın katıldığı törende ölenlerin anısına saygı duruşunda bulunup istiklal marşı okundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından bir konuşma yapan Mehmet İslamoğlu Soma'da yaşanan maden kazasından ötürü duyduğu üzüntüyü belirtti. İslamoğlu, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı dileklerinde bulunarak, Türkiye'nin böylesi bir faciayı tekrardan yaşamamasını temenni ettiklerini ifade etti.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.