Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Soma’daki maden şehitlerini andık
Soma’daki maden şehitlerini andık  16.5.2014
Soma’daki maden şehitlerini andık

Soma'da yaşanan maden ocağı kazası nedeniyle hayatını kaybeden işçiler için Genel Müdürlük binamız önünde anma töreni düzenlendi. 

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, şirketi yöneticileri, TES-İŞ Sendikası Bursa Şube Sekreteri Ali İhsan Ensarioğlu ve çalışanlarımızın katıldığı törende ölenlerin anısına saygı duruşunda bulunup istiklal marşı okundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından bir konuşma yapan Mehmet İslamoğlu Soma'da yaşanan maden kazasından ötürü duyduğu üzüntüyü belirtti. İslamoğlu, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı dileklerinde bulunarak, Türkiye'nin böylesi bir faciayı tekrardan yaşamamasını temenni ettiklerini ifade etti.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.