Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İzciler UEDAŞ’ı ziyaret etti
İzciler UEDAŞ’ı ziyaret etti  22.4.2014
İzciler UEDAŞ’ı ziyaret etti

Marmara Gençlik Kulüpleri Federasyonu (Mar-Fed) çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Bağlarbaşı, Tanyeri ve Kutupyıldızı isimli izci kulübü üyesi 15 izci ve liderleri beş gün sürecek Çanakkale kampı öncesi UEDAŞ’ı ziyaret etti. 

Bağlarbaşı, Kutup Yıldızı ve Tanyeri isimli izci kulübüne bağlı izci ve liderleri Mustafa Semizer, Yasin Palabıyık, Ömer Kule ve Mehmet Fatih Yücel Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Mehmet İslamoğlu, ‘doğada kamp kurma’ olarak bilinen izciliğin çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal gelişimine katkıda bulunduğunu bu nedenle bireyin gelişiminde önemli bir işlevi olduğuna dikkat çekti. UEDAŞ olarak; çevre, eğitim, spor, sanat ve kültüre destek veren çalışmaları sürdüreceklerini kaydeden İslamoğlu, izcilerin ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu belirterek çevreye duyarlı çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.  

Kişisel ve sosyal gelişime destek

İzcilerin yaptığı projelerle ilgili bilgiler veren Bağlarbaşı İzci Kulübü lideri Mustafa Semizer ‘Kulüp olarak çalışmalarımız kapsamında temel izcilik, futbol, yüzme, dağcılık gezileri, diğer illerdeki tarihi ve doğa güzellikleri olan yerlere gezilerin düzenlenmesi gibi daha birçok alanda çalışmalar yürütüyoruz. İzcilik eğitimi ile başkalarına karşı saygılı, hoşgörülü olma davranışını geliştiren, sosyal beceriler kazanan bireylerin, içinde yaşadıkları toplumun gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu amaçla gençlerimizi bir yandan eğlendirecek, bir yandan da eğitimler vererek olumlu davranışlar kazandırmayı hedefliyoruz. Bu dönemde de faaliyetlerimiz daha geniş kapsamda devam edecek’ diye konuştu. 

Ziyaretin sonunda izciler desteklerinden dolayı Mehmet İslamoğlu’na filografi sanatı ile işlenmiş izci ambleminin olduğu bir teşekkür plaketi verdi.


   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.