Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İzciler UEDAŞ’ı ziyaret etti
İzciler UEDAŞ’ı ziyaret etti  22.4.2014
İzciler UEDAŞ’ı ziyaret etti

Marmara Gençlik Kulüpleri Federasyonu (Mar-Fed) çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Bağlarbaşı, Tanyeri ve Kutupyıldızı isimli izci kulübü üyesi 15 izci ve liderleri beş gün sürecek Çanakkale kampı öncesi UEDAŞ’ı ziyaret etti. 

Bağlarbaşı, Kutup Yıldızı ve Tanyeri isimli izci kulübüne bağlı izci ve liderleri Mustafa Semizer, Yasin Palabıyık, Ömer Kule ve Mehmet Fatih Yücel Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Mehmet İslamoğlu, ‘doğada kamp kurma’ olarak bilinen izciliğin çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal gelişimine katkıda bulunduğunu bu nedenle bireyin gelişiminde önemli bir işlevi olduğuna dikkat çekti. UEDAŞ olarak; çevre, eğitim, spor, sanat ve kültüre destek veren çalışmaları sürdüreceklerini kaydeden İslamoğlu, izcilerin ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu belirterek çevreye duyarlı çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.  

Kişisel ve sosyal gelişime destek

İzcilerin yaptığı projelerle ilgili bilgiler veren Bağlarbaşı İzci Kulübü lideri Mustafa Semizer ‘Kulüp olarak çalışmalarımız kapsamında temel izcilik, futbol, yüzme, dağcılık gezileri, diğer illerdeki tarihi ve doğa güzellikleri olan yerlere gezilerin düzenlenmesi gibi daha birçok alanda çalışmalar yürütüyoruz. İzcilik eğitimi ile başkalarına karşı saygılı, hoşgörülü olma davranışını geliştiren, sosyal beceriler kazanan bireylerin, içinde yaşadıkları toplumun gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu amaçla gençlerimizi bir yandan eğlendirecek, bir yandan da eğitimler vererek olumlu davranışlar kazandırmayı hedefliyoruz. Bu dönemde de faaliyetlerimiz daha geniş kapsamda devam edecek’ diye konuştu. 

Ziyaretin sonunda izciler desteklerinden dolayı Mehmet İslamoğlu’na filografi sanatı ile işlenmiş izci ambleminin olduğu bir teşekkür plaketi verdi.


   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.