Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İzciler UEDAŞ’ı ziyaret etti
İzciler UEDAŞ’ı ziyaret etti  22.4.2014
İzciler UEDAŞ’ı ziyaret etti

Marmara Gençlik Kulüpleri Federasyonu (Mar-Fed) çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Bağlarbaşı, Tanyeri ve Kutupyıldızı isimli izci kulübü üyesi 15 izci ve liderleri beş gün sürecek Çanakkale kampı öncesi UEDAŞ’ı ziyaret etti. 

Bağlarbaşı, Kutup Yıldızı ve Tanyeri isimli izci kulübüne bağlı izci ve liderleri Mustafa Semizer, Yasin Palabıyık, Ömer Kule ve Mehmet Fatih Yücel Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Mehmet İslamoğlu, ‘doğada kamp kurma’ olarak bilinen izciliğin çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal gelişimine katkıda bulunduğunu bu nedenle bireyin gelişiminde önemli bir işlevi olduğuna dikkat çekti. UEDAŞ olarak; çevre, eğitim, spor, sanat ve kültüre destek veren çalışmaları sürdüreceklerini kaydeden İslamoğlu, izcilerin ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu belirterek çevreye duyarlı çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.  

Kişisel ve sosyal gelişime destek

İzcilerin yaptığı projelerle ilgili bilgiler veren Bağlarbaşı İzci Kulübü lideri Mustafa Semizer ‘Kulüp olarak çalışmalarımız kapsamında temel izcilik, futbol, yüzme, dağcılık gezileri, diğer illerdeki tarihi ve doğa güzellikleri olan yerlere gezilerin düzenlenmesi gibi daha birçok alanda çalışmalar yürütüyoruz. İzcilik eğitimi ile başkalarına karşı saygılı, hoşgörülü olma davranışını geliştiren, sosyal beceriler kazanan bireylerin, içinde yaşadıkları toplumun gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu amaçla gençlerimizi bir yandan eğlendirecek, bir yandan da eğitimler vererek olumlu davranışlar kazandırmayı hedefliyoruz. Bu dönemde de faaliyetlerimiz daha geniş kapsamda devam edecek’ diye konuştu. 

Ziyaretin sonunda izciler desteklerinden dolayı Mehmet İslamoğlu’na filografi sanatı ile işlenmiş izci ambleminin olduğu bir teşekkür plaketi verdi.


   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.