Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / 'UEDAŞ Tiyatro Topluluğu' Balıkesirliler için sahnedeydi
'UEDAŞ Tiyatro Topluluğu' Balıkesirliler için sahnedeydi   14.4.2014
'UEDAŞ Tiyatro Topluluğu' Balıkesirliler için sahnedeydi

Yaklaşık bir yıl önce kurulan ‘UEDAŞ Tiyatro topluluğu’ bu kez de Balıkesirli tiyatro severlerin karşısına çıktı. 

Balıkesir Salih Tozan Kültür Merkezi'nde Ahmet Vefik Paşa tarafından yazılan ve hastalık hastası bir adamın öyküsünü anlatan 'Meraki' adlı oyunu sahneleyen topluluk Balıkesirlilerden büyük alkış aldı. Balıkesir İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen tiyatro oyunu sonunda İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve CLK Uludağ Elektrik Perakende Yönetmeni Vahide Yakut tiyatro oyuncularını tebrik ederek, kendilerine çiçek takdim etti. Tiyatro Grubumuz Çanakkale ve Yalova'da gösterimlerine devam edecek.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.