Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / 'UEDAŞ Tiyatro Topluluğu' Balıkesirliler için sahnedeydi
'UEDAŞ Tiyatro Topluluğu' Balıkesirliler için sahnedeydi   14.4.2014
'UEDAŞ Tiyatro Topluluğu' Balıkesirliler için sahnedeydi

Yaklaşık bir yıl önce kurulan ‘UEDAŞ Tiyatro topluluğu’ bu kez de Balıkesirli tiyatro severlerin karşısına çıktı. 

Balıkesir Salih Tozan Kültür Merkezi'nde Ahmet Vefik Paşa tarafından yazılan ve hastalık hastası bir adamın öyküsünü anlatan 'Meraki' adlı oyunu sahneleyen topluluk Balıkesirlilerden büyük alkış aldı. Balıkesir İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen tiyatro oyunu sonunda İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve CLK Uludağ Elektrik Perakende Yönetmeni Vahide Yakut tiyatro oyuncularını tebrik ederek, kendilerine çiçek takdim etti. Tiyatro Grubumuz Çanakkale ve Yalova'da gösterimlerine devam edecek.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.