Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / 'UEDAŞ Tiyatro Topluluğu' Balıkesirliler için sahnedeydi
'UEDAŞ Tiyatro Topluluğu' Balıkesirliler için sahnedeydi   14.4.2014
'UEDAŞ Tiyatro Topluluğu' Balıkesirliler için sahnedeydi

Yaklaşık bir yıl önce kurulan ‘UEDAŞ Tiyatro topluluğu’ bu kez de Balıkesirli tiyatro severlerin karşısına çıktı. 

Balıkesir Salih Tozan Kültür Merkezi'nde Ahmet Vefik Paşa tarafından yazılan ve hastalık hastası bir adamın öyküsünü anlatan 'Meraki' adlı oyunu sahneleyen topluluk Balıkesirlilerden büyük alkış aldı. Balıkesir İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen tiyatro oyunu sonunda İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve CLK Uludağ Elektrik Perakende Yönetmeni Vahide Yakut tiyatro oyuncularını tebrik ederek, kendilerine çiçek takdim etti. Tiyatro Grubumuz Çanakkale ve Yalova'da gösterimlerine devam edecek.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.