Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan; “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat”
UEDAŞ’tan; “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat”  18.3.2014
UEDAŞ’tan; “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat”

Sosyal sorumluluk alanında başlattığımız  “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat” projemiz kapsamında ihtiyaç sahibi köy okullarına kütüphane kazandırmak için, kitap toplama kampanyası başlatıyoruz. Bu konuda duyarlı vatandaşlarımızdan kampanyamıza katılmaları konusunda destek bekliyoruz. 

Kitaplar Sürat Kargo veya UEDAŞ’a

18 Mart–18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek kitap toplama sürecinin sonunda Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen kütüphanesi olmayan veya yetersiz olan köy okullarını kütüphane ile buluşturacağız. Kampanya kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü yayınlar ile gençlik klasikleri, çocuk klasikleri, çocuk hikayeleri, çocuk romanları toplamayı hedefliyoruz. Kampanyaya destek vermek için yapılması gereken çok kolay, kitap bağışlamak isteyenler kitaplarını ücretsiz olarak tüm Sürat Kargo Şubelerine ve UEDAŞ İşletmelerine teslim ederek bize ulaştırabilecekler.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.