Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan; “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat”
UEDAŞ’tan; “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat”  18.3.2014
UEDAŞ’tan; “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat”

Sosyal sorumluluk alanında başlattığımız  “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat” projemiz kapsamında ihtiyaç sahibi köy okullarına kütüphane kazandırmak için, kitap toplama kampanyası başlatıyoruz. Bu konuda duyarlı vatandaşlarımızdan kampanyamıza katılmaları konusunda destek bekliyoruz. 

Kitaplar Sürat Kargo veya UEDAŞ’a

18 Mart–18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek kitap toplama sürecinin sonunda Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen kütüphanesi olmayan veya yetersiz olan köy okullarını kütüphane ile buluşturacağız. Kampanya kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü yayınlar ile gençlik klasikleri, çocuk klasikleri, çocuk hikayeleri, çocuk romanları toplamayı hedefliyoruz. Kampanyaya destek vermek için yapılması gereken çok kolay, kitap bağışlamak isteyenler kitaplarını ücretsiz olarak tüm Sürat Kargo Şubelerine ve UEDAŞ İşletmelerine teslim ederek bize ulaştırabilecekler.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.