Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan; “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat”
UEDAŞ’tan; “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat”  18.3.2014
UEDAŞ’tan; “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat”

Sosyal sorumluluk alanında başlattığımız  “Bi kitap, daha aydınlık bi hayat” projemiz kapsamında ihtiyaç sahibi köy okullarına kütüphane kazandırmak için, kitap toplama kampanyası başlatıyoruz. Bu konuda duyarlı vatandaşlarımızdan kampanyamıza katılmaları konusunda destek bekliyoruz. 

Kitaplar Sürat Kargo veya UEDAŞ’a

18 Mart–18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek kitap toplama sürecinin sonunda Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen kütüphanesi olmayan veya yetersiz olan köy okullarını kütüphane ile buluşturacağız. Kampanya kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü yayınlar ile gençlik klasikleri, çocuk klasikleri, çocuk hikayeleri, çocuk romanları toplamayı hedefliyoruz. Kampanyaya destek vermek için yapılması gereken çok kolay, kitap bağışlamak isteyenler kitaplarını ücretsiz olarak tüm Sürat Kargo Şubelerine ve UEDAŞ İşletmelerine teslim ederek bize ulaştırabilecekler.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.