Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Dünya Gazetesi İle 'Kahvaltı Sohbetlerimizde' bir araya geldik
Dünya Gazetesi İle 'Kahvaltı Sohbetlerimizde' bir araya geldik  11.3.2014
Dünya Gazetesi İle 'Kahvaltı Sohbetlerimizde' bir araya geldik

Türkiye’nin önde gelen ekonomi ve politika gazetelerinden Dünya Gazetesi Bursa Bölge Temsilciliği’ni ‘Kahvaltı Sohbetleri’ etkinliğimizde ağırladık.

Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU‘nun ev sahipliği yaptığı toplantıya Dünya Gazetesi Bursa Bölge Temsilcisi Ömer Faruk ÇİFTÇİ, Esra ÖZARFAT, Gülay Soydan PEHLİVAN ve Süleyman DEMİREL katıldı. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE’nin de hazır bulunduğu toplantıda UEDAŞ’ın çalışmaları ve gelecek hedefleri üzerine konuşuldu.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.