Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Dünya Gazetesi İle 'Kahvaltı Sohbetlerimizde' bir araya geldik
Dünya Gazetesi İle 'Kahvaltı Sohbetlerimizde' bir araya geldik  11.3.2014
Dünya Gazetesi İle 'Kahvaltı Sohbetlerimizde' bir araya geldik

Türkiye’nin önde gelen ekonomi ve politika gazetelerinden Dünya Gazetesi Bursa Bölge Temsilciliği’ni ‘Kahvaltı Sohbetleri’ etkinliğimizde ağırladık.

Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU‘nun ev sahipliği yaptığı toplantıya Dünya Gazetesi Bursa Bölge Temsilcisi Ömer Faruk ÇİFTÇİ, Esra ÖZARFAT, Gülay Soydan PEHLİVAN ve Süleyman DEMİREL katıldı. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE’nin de hazır bulunduğu toplantıda UEDAŞ’ın çalışmaları ve gelecek hedefleri üzerine konuşuldu.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.