Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Dünya Gazetesi İle 'Kahvaltı Sohbetlerimizde' bir araya geldik
Dünya Gazetesi İle 'Kahvaltı Sohbetlerimizde' bir araya geldik  11.3.2014
Dünya Gazetesi İle 'Kahvaltı Sohbetlerimizde' bir araya geldik

Türkiye’nin önde gelen ekonomi ve politika gazetelerinden Dünya Gazetesi Bursa Bölge Temsilciliği’ni ‘Kahvaltı Sohbetleri’ etkinliğimizde ağırladık.

Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU‘nun ev sahipliği yaptığı toplantıya Dünya Gazetesi Bursa Bölge Temsilcisi Ömer Faruk ÇİFTÇİ, Esra ÖZARFAT, Gülay Soydan PEHLİVAN ve Süleyman DEMİREL katıldı. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE’nin de hazır bulunduğu toplantıda UEDAŞ’ın çalışmaları ve gelecek hedefleri üzerine konuşuldu.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.