Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Muhtarlarla görüş alış verişinde bulunduk
Muhtarlarla görüş alış verişinde bulunduk   7.2.2014
Muhtarlarla görüş alış verişinde bulunduk

UEDAŞ yöneticileri Nilüfer Muhtarlar Derneği ile görüş alışverişinde bulundu. Muhtarların elektrikle ilgili sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleyen Mehmet İslamoğlu, sorunların çözümünde iletişimin önemine dikkat çekti.

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında yapılan görüşme Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin 40 mahalle, köy muhtarının katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda UEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Nilüfer İşletme Mühendisi Erkan Türel, İşletme Teknikeri Haşim Tarık Gürbay, Nilüfer Arıza Koordinatörü Ramazan Tosun hazır bulundu.

İslamoğlu: “Yapılan iyileştirmelerle arıza sayıları düştü”

Muhtarlara toplantıda tek tek söz verilerek yaşanan sorunlar ve taleplerini dinleyen Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, yatırımlarla birlikte enerji altyapısında büyük bir iyileşme sağladığını belirterek; “Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri en aza indirgendi. Bu toplantılarla iletişim sağlanıyor” dedi. Muhtarların bölgelerinde yaşamış oldukları sorunlarının tek tek dinlendiği toplantıda soruna ilişkin konular ilgili birim müdürleri tarafından not alındı ya da konuya açıklık getirildi.

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı ise Erol Yılmazer ise; paylaşım toplantılarının faydalı olduğunu belirterek İslamoğlu’na teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.