Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Muhtarlarla görüş alış verişinde bulunduk
Muhtarlarla görüş alış verişinde bulunduk   7.2.2014
Muhtarlarla görüş alış verişinde bulunduk

UEDAŞ yöneticileri Nilüfer Muhtarlar Derneği ile görüş alışverişinde bulundu. Muhtarların elektrikle ilgili sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleyen Mehmet İslamoğlu, sorunların çözümünde iletişimin önemine dikkat çekti.

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında yapılan görüşme Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin 40 mahalle, köy muhtarının katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda UEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Nilüfer İşletme Mühendisi Erkan Türel, İşletme Teknikeri Haşim Tarık Gürbay, Nilüfer Arıza Koordinatörü Ramazan Tosun hazır bulundu.

İslamoğlu: “Yapılan iyileştirmelerle arıza sayıları düştü”

Muhtarlara toplantıda tek tek söz verilerek yaşanan sorunlar ve taleplerini dinleyen Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, yatırımlarla birlikte enerji altyapısında büyük bir iyileşme sağladığını belirterek; “Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri en aza indirgendi. Bu toplantılarla iletişim sağlanıyor” dedi. Muhtarların bölgelerinde yaşamış oldukları sorunlarının tek tek dinlendiği toplantıda soruna ilişkin konular ilgili birim müdürleri tarafından not alındı ya da konuya açıklık getirildi.

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı ise Erol Yılmazer ise; paylaşım toplantılarının faydalı olduğunu belirterek İslamoğlu’na teşekkür etti.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.