Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Muhtarlarla görüş alış verişinde bulunduk
Muhtarlarla görüş alış verişinde bulunduk   7.2.2014
Muhtarlarla görüş alış verişinde bulunduk

UEDAŞ yöneticileri Nilüfer Muhtarlar Derneği ile görüş alışverişinde bulundu. Muhtarların elektrikle ilgili sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleyen Mehmet İslamoğlu, sorunların çözümünde iletişimin önemine dikkat çekti.

Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında yapılan görüşme Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Yılmazer ve Nilüfer ilçesinin 40 mahalle, köy muhtarının katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda UEDAŞ Sistem İşletme Direktörü Mesut Efe, Yatırım Direktörü Bora Özçelik, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve Nilüfer İşletme Mühendisi Erkan Türel, İşletme Teknikeri Haşim Tarık Gürbay, Nilüfer Arıza Koordinatörü Ramazan Tosun hazır bulundu.

İslamoğlu: “Yapılan iyileştirmelerle arıza sayıları düştü”

Muhtarlara toplantıda tek tek söz verilerek yaşanan sorunlar ve taleplerini dinleyen Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, yatırımlarla birlikte enerji altyapısında büyük bir iyileşme sağladığını belirterek; “Yapılan çalışmalar sonucu elektrik kesinti sayısı ve süreleri en aza indirgendi. Bu toplantılarla iletişim sağlanıyor” dedi. Muhtarların bölgelerinde yaşamış oldukları sorunlarının tek tek dinlendiği toplantıda soruna ilişkin konular ilgili birim müdürleri tarafından not alındı ya da konuya açıklık getirildi.

Nilüfer Muhtarlar Derneği Başkanı ise Erol Yılmazer ise; paylaşım toplantılarının faydalı olduğunu belirterek İslamoğlu’na teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.