Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bu ayki ‘Kahvaltı Sohbetlerimizi’ Bursa’da Bugün’le yaptık
Bu ayki ‘Kahvaltı Sohbetlerimizi’ Bursa’da Bugün’le yaptık  23.1.2014
Bu ayki ‘Kahvaltı Sohbetlerimizi’ Bursa’da Bugün’le yaptık

Bursa’nın önde gelen internet haber portallarından Bursa’da Bugün Medya Grup Başkan Necati Kartal, Genel Yayın Yönetmeni Barbaros Koçanalı, Haber Müdürü Mesut Demir ve Reklam Yönetmeni Elif Aydın’ı Merinosta bulunan Genel Müdürlük binamızda ağırladık.

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdür Mehmet İslamoğlu ve CLK Uludağ Enerji Genel Müdürü Serdar Aldaş’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de katıldı. Enerji politikaları ve sektördeki gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda UEDAŞ’ın 2014 yılı projeleri konuşuldu.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.