Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bu ayki ‘Kahvaltı Sohbetlerimizi’ Bursa’da Bugün’le yaptık
Bu ayki ‘Kahvaltı Sohbetlerimizi’ Bursa’da Bugün’le yaptık  23.1.2014
Bu ayki ‘Kahvaltı Sohbetlerimizi’ Bursa’da Bugün’le yaptık

Bursa’nın önde gelen internet haber portallarından Bursa’da Bugün Medya Grup Başkan Necati Kartal, Genel Yayın Yönetmeni Barbaros Koçanalı, Haber Müdürü Mesut Demir ve Reklam Yönetmeni Elif Aydın’ı Merinosta bulunan Genel Müdürlük binamızda ağırladık.

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdür Mehmet İslamoğlu ve CLK Uludağ Enerji Genel Müdürü Serdar Aldaş’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de katıldı. Enerji politikaları ve sektördeki gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda UEDAŞ’ın 2014 yılı projeleri konuşuldu.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.