Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bu ayki ‘Kahvaltı Sohbetlerimizi’ Bursa’da Bugün’le yaptık
Bu ayki ‘Kahvaltı Sohbetlerimizi’ Bursa’da Bugün’le yaptık  23.1.2014
Bu ayki ‘Kahvaltı Sohbetlerimizi’ Bursa’da Bugün’le yaptık

Bursa’nın önde gelen internet haber portallarından Bursa’da Bugün Medya Grup Başkan Necati Kartal, Genel Yayın Yönetmeni Barbaros Koçanalı, Haber Müdürü Mesut Demir ve Reklam Yönetmeni Elif Aydın’ı Merinosta bulunan Genel Müdürlük binamızda ağırladık.

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdür Mehmet İslamoğlu ve CLK Uludağ Enerji Genel Müdürü Serdar Aldaş’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de katıldı. Enerji politikaları ve sektördeki gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda UEDAŞ’ın 2014 yılı projeleri konuşuldu.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.