Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği
Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği  7.11.2013
Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği

Şehir güvenliğinin sağlanmasına ve araç kapasitesinin artırılmasına destek vermek amacıyla Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'ne iki araç hediye ettik. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından teslim alınan iki araç, halka hizmet için kullanılacak. 

UEDAŞ Genel Müdürlüğü'nde düzenlenen törende araçları Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'ya teslim etti. Emniyet teşkilatının özverili çalışmalarına bir teşekkür niteliği taşıyan buluşmada Mehmet İslamoğlu "Halkın can güvenliğinin sağlanması amacıyla emek verenlere bir katkımız olduğu için mutluyuz. Bunu bir vatandaşlık görevi kabul ediyoruz" dedi. 

UEDAŞ'ın desteği için teşekkür eden Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise “Zor şartlar altında çalışan arkadaşlarımız için verilen bu destek  çok önemli. Teşkilatımıza verilen destek, vatandaşımızın güvenliği ve huzuru için verilen destektir”  ifadesini kullandı.  

Ar-ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Muhasebe ve Finansman Direktörü Sinan Özhan, İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık ve Kurumsal  İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce'nin ev sahipliği yaptığı törene, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan Çağlayan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet  Pehlivan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şentürk Yıldırım, Bursa Asayiş Şube Müdürü Veysel Akkoca ve İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Coşkun Yıldırım da katıldı.

  
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.