Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği
Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği  7.11.2013
Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği

Şehir güvenliğinin sağlanmasına ve araç kapasitesinin artırılmasına destek vermek amacıyla Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'ne iki araç hediye ettik. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından teslim alınan iki araç, halka hizmet için kullanılacak. 

UEDAŞ Genel Müdürlüğü'nde düzenlenen törende araçları Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'ya teslim etti. Emniyet teşkilatının özverili çalışmalarına bir teşekkür niteliği taşıyan buluşmada Mehmet İslamoğlu "Halkın can güvenliğinin sağlanması amacıyla emek verenlere bir katkımız olduğu için mutluyuz. Bunu bir vatandaşlık görevi kabul ediyoruz" dedi. 

UEDAŞ'ın desteği için teşekkür eden Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise “Zor şartlar altında çalışan arkadaşlarımız için verilen bu destek  çok önemli. Teşkilatımıza verilen destek, vatandaşımızın güvenliği ve huzuru için verilen destektir”  ifadesini kullandı.  

Ar-ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Muhasebe ve Finansman Direktörü Sinan Özhan, İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık ve Kurumsal  İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce'nin ev sahipliği yaptığı törene, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan Çağlayan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet  Pehlivan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şentürk Yıldırım, Bursa Asayiş Şube Müdürü Veysel Akkoca ve İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Coşkun Yıldırım da katıldı.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.