Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği
Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği  7.11.2013
Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği

Şehir güvenliğinin sağlanmasına ve araç kapasitesinin artırılmasına destek vermek amacıyla Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'ne iki araç hediye ettik. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından teslim alınan iki araç, halka hizmet için kullanılacak. 

UEDAŞ Genel Müdürlüğü'nde düzenlenen törende araçları Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'ya teslim etti. Emniyet teşkilatının özverili çalışmalarına bir teşekkür niteliği taşıyan buluşmada Mehmet İslamoğlu "Halkın can güvenliğinin sağlanması amacıyla emek verenlere bir katkımız olduğu için mutluyuz. Bunu bir vatandaşlık görevi kabul ediyoruz" dedi. 

UEDAŞ'ın desteği için teşekkür eden Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise “Zor şartlar altında çalışan arkadaşlarımız için verilen bu destek  çok önemli. Teşkilatımıza verilen destek, vatandaşımızın güvenliği ve huzuru için verilen destektir”  ifadesini kullandı.  

Ar-ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Muhasebe ve Finansman Direktörü Sinan Özhan, İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık ve Kurumsal  İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce'nin ev sahipliği yaptığı törene, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan Çağlayan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet  Pehlivan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şentürk Yıldırım, Bursa Asayiş Şube Müdürü Veysel Akkoca ve İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Coşkun Yıldırım da katıldı.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.