Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği
Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği  7.11.2013
Bursa Emniyetine UEDAŞ desteği

Şehir güvenliğinin sağlanmasına ve araç kapasitesinin artırılmasına destek vermek amacıyla Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'ne iki araç hediye ettik. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından teslim alınan iki araç, halka hizmet için kullanılacak. 

UEDAŞ Genel Müdürlüğü'nde düzenlenen törende araçları Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'ya teslim etti. Emniyet teşkilatının özverili çalışmalarına bir teşekkür niteliği taşıyan buluşmada Mehmet İslamoğlu "Halkın can güvenliğinin sağlanması amacıyla emek verenlere bir katkımız olduğu için mutluyuz. Bunu bir vatandaşlık görevi kabul ediyoruz" dedi. 

UEDAŞ'ın desteği için teşekkür eden Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise “Zor şartlar altında çalışan arkadaşlarımız için verilen bu destek  çok önemli. Teşkilatımıza verilen destek, vatandaşımızın güvenliği ve huzuru için verilen destektir”  ifadesini kullandı.  

Ar-ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Muhasebe ve Finansman Direktörü Sinan Özhan, İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık ve Kurumsal  İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce'nin ev sahipliği yaptığı törene, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan Çağlayan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet  Pehlivan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şentürk Yıldırım, Bursa Asayiş Şube Müdürü Veysel Akkoca ve İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Coşkun Yıldırım da katıldı.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.