Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Örnek Oluyor
UEDAŞ Örnek Oluyor  14.1.2014
UEDAŞ Örnek Oluyor

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen "ELECO 2013" Sempozyum ve Sergisi'ne konuşmacı olarak katılan Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörümüz Mesut Efe, enerji dağıtımında örnek projeler geliştirildiğini ifade etti.

Enerji dağıtımı ile ilgili son gelişmelerin değerlendirildiği ve Türkiye’nin önemli enerji dağıtım şirketlerinden temsilcilerin de yer aldığı sempozyumda konuşan Mesut Efe, UEDAŞ’ın kullanmakta olduğu son sistemler, teknolojik yatırımlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilgili, katılımcılara detaylı bir sunum yaparak UEDAŞ’ın akıllı şebeke projeleri hakkında bilgiler verdi. Efe; “Hizmeti devraldığımız süreçten bu yana hızlı yatırımlarla tüm faaliyetlerimizi önemli oranda iyileştirdik. İyileştirme süreci her geçen gün daha da hızlı bir şekilde devam ediyor. Müşteri odaklı bir çalışma anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.