Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Örnek Oluyor
UEDAŞ Örnek Oluyor  14.1.2014
UEDAŞ Örnek Oluyor

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen "ELECO 2013" Sempozyum ve Sergisi'ne konuşmacı olarak katılan Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörümüz Mesut Efe, enerji dağıtımında örnek projeler geliştirildiğini ifade etti.

Enerji dağıtımı ile ilgili son gelişmelerin değerlendirildiği ve Türkiye’nin önemli enerji dağıtım şirketlerinden temsilcilerin de yer aldığı sempozyumda konuşan Mesut Efe, UEDAŞ’ın kullanmakta olduğu son sistemler, teknolojik yatırımlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilgili, katılımcılara detaylı bir sunum yaparak UEDAŞ’ın akıllı şebeke projeleri hakkında bilgiler verdi. Efe; “Hizmeti devraldığımız süreçten bu yana hızlı yatırımlarla tüm faaliyetlerimizi önemli oranda iyileştirdik. İyileştirme süreci her geçen gün daha da hızlı bir şekilde devam ediyor. Müşteri odaklı bir çalışma anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.