Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Örnek Oluyor
UEDAŞ Örnek Oluyor  14.1.2014
UEDAŞ Örnek Oluyor

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen "ELECO 2013" Sempozyum ve Sergisi'ne konuşmacı olarak katılan Ar-Ge Stratejik Planlama Direktörümüz Mesut Efe, enerji dağıtımında örnek projeler geliştirildiğini ifade etti.

Enerji dağıtımı ile ilgili son gelişmelerin değerlendirildiği ve Türkiye’nin önemli enerji dağıtım şirketlerinden temsilcilerin de yer aldığı sempozyumda konuşan Mesut Efe, UEDAŞ’ın kullanmakta olduğu son sistemler, teknolojik yatırımlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilgili, katılımcılara detaylı bir sunum yaparak UEDAŞ’ın akıllı şebeke projeleri hakkında bilgiler verdi. Efe; “Hizmeti devraldığımız süreçten bu yana hızlı yatırımlarla tüm faaliyetlerimizi önemli oranda iyileştirdik. İyileştirme süreci her geçen gün daha da hızlı bir şekilde devam ediyor. Müşteri odaklı bir çalışma anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.