Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kurumsal İletişim’den Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’ne Ziyaret
Kurumsal İletişim’den Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’ne Ziyaret  7.1.2014
Kurumsal İletişim’den Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

Basın Yayın Enformasyon Bursa İl Müdürü Kadir Akarkaya’yı makamında ziyaret ettik. İki yıl önce Bursa bürosunu açan Basın Yayın Enformasyon Müdürlüğü, hakkında bilgiler veren Akarkaya, Başbakanlığa bağlı hizmet veren kurumun basın mensuplarının özlük hakları ile çalışma şartlarının daha da iyileştirilmesi, görev sırasında karşılaştıkları sorunların giderilmesi gibi konularda çalıştıklarını söyledi.  

Akarkaya, Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce ve Kurumsal İletişim Uzmanı Melek Poyraz tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek teşekkür etti. Yapılan görüşme karşılıklı iyi niyet dileklerinin ardından sona erdi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.