Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kurumsal İletişim’den Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’ne Ziyaret
Kurumsal İletişim’den Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’ne Ziyaret  7.1.2014
Kurumsal İletişim’den Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

Basın Yayın Enformasyon Bursa İl Müdürü Kadir Akarkaya’yı makamında ziyaret ettik. İki yıl önce Bursa bürosunu açan Basın Yayın Enformasyon Müdürlüğü, hakkında bilgiler veren Akarkaya, Başbakanlığa bağlı hizmet veren kurumun basın mensuplarının özlük hakları ile çalışma şartlarının daha da iyileştirilmesi, görev sırasında karşılaştıkları sorunların giderilmesi gibi konularda çalıştıklarını söyledi.  

Akarkaya, Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce ve Kurumsal İletişim Uzmanı Melek Poyraz tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek teşekkür etti. Yapılan görüşme karşılıklı iyi niyet dileklerinin ardından sona erdi.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.