Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kurumsal İletişim’den Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’ne Ziyaret
Kurumsal İletişim’den Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’ne Ziyaret  7.1.2014
Kurumsal İletişim’den Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

Basın Yayın Enformasyon Bursa İl Müdürü Kadir Akarkaya’yı makamında ziyaret ettik. İki yıl önce Bursa bürosunu açan Basın Yayın Enformasyon Müdürlüğü, hakkında bilgiler veren Akarkaya, Başbakanlığa bağlı hizmet veren kurumun basın mensuplarının özlük hakları ile çalışma şartlarının daha da iyileştirilmesi, görev sırasında karşılaştıkları sorunların giderilmesi gibi konularda çalıştıklarını söyledi.  

Akarkaya, Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce ve Kurumsal İletişim Uzmanı Melek Poyraz tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek teşekkür etti. Yapılan görüşme karşılıklı iyi niyet dileklerinin ardından sona erdi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.