Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / SGK Bursa İl Müdürlüğü’nü ziyaret ettik
SGK Bursa İl Müdürlüğü’nü ziyaret ettik  3.1.2014
SGK Bursa İl Müdürlüğü’nü ziyaret ettik

Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, geçtiğimiz aylarda Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bursa İl Müdürlüğü görevine başlayan Ahmet Metin’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce’nin de bulunduğu görüşmede karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. SGK’daki yeni uygulamalar hakkında bilgi veren Ahmet Metin ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.