Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Toplumsal Farkındalığın Sesi ‘Trafolar’
Toplumsal Farkındalığın Sesi ‘Trafolar’  2.9.2019
Toplumsal Farkındalığın Sesi ‘Trafolar’

 

Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji bünyesinde elektrik dağıtım hizmeti veren UEDAŞ, sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleriyle de farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Şirketin hizmet bölgesindeki trafoları boyayarak toplumsal farkındalığa açtığı “Trafolar Konuşuyor” Projesi, 2 yıldır çeşitli konularda vatandaşı bilinçlendirmeye devam ediyor. Proje kapsamında Balıkesir’in Bandırma İlçesinde 3 yeni trafoyu boyayan UEDAŞ; trafik kuralları, kan bağışı ve kadına şiddet konusunda uyarı ve farkındalık yazıları yazdırdı.

 

Akçapınar Mahallesindeki trafoya 'Emniyet Kemeri Hayata Bağlar' teması işlenirken, 17 Eylül Mahallesindeki trafoya “Kan Ver Hayat Ver” grafiti sanatıyla resmedildi.  600 Evler Mahallesindeki trafoya ise kadına şiddet olaylarına karşı farkındalık yaratılması amacıyla “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

 

39 TRAFO HAYATA KATILDI

 

“Trafolar Konuşuyor” projesine, 2017 yılının Kasım ayında başlayan UEDAŞ, bugüne kadar engelli hakkı, sağlıklı yaşam ve bağımlılık konularını da içeren uyarı ve bilinçlendirme yazıları ile birlikte toplamda 39 trafoyu hayata kattı.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.