Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz Fatih DANACI, Başkan AKTAŞ'ı Ziyaret Etti
Genel Müdürümüz Fatih DANACI, Başkan AKTAŞ'ı Ziyaret Etti  21.8.2019
Genel Müdürümüz Fatih DANACI, Başkan AKTAŞ'ı Ziyaret Etti

Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı ve  Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Bursa Büyükşehir Başkanı Alinur AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti. Bursa Bölgesi altyapı çalışmaları ve yatırımların konuşulduğu toplantının ardından DANACI, Başkan AKTAŞ'a Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren bir fotoğrafı hediye etti.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.