Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz Fatih DANACI, Başkan AKTAŞ'ı Ziyaret Etti
Genel Müdürümüz Fatih DANACI, Başkan AKTAŞ'ı Ziyaret Etti  21.8.2019
Genel Müdürümüz Fatih DANACI, Başkan AKTAŞ'ı Ziyaret Etti

Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı ve  Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Bursa Büyükşehir Başkanı Alinur AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti. Bursa Bölgesi altyapı çalışmaları ve yatırımların konuşulduğu toplantının ardından DANACI, Başkan AKTAŞ'a Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren bir fotoğrafı hediye etti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.