Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yalova Vali’sine UEDAŞ Sunumu
Yalova Vali’sine UEDAŞ Sunumu   14.2.2019
Yalova Vali’sine UEDAŞ Sunumu

Yalova Valiliği tarafından kurumlar arası uyum, işbirliği ve koordinasyonun sağlanması ve hizmet kalitesinin artırılması amacıyla düzenlenen İl idare Şube Başkanları Toplantısı’nda Yalova İşletme Müdürümüz Volkan Çelik tarafından bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi. Yalova Valisi Muammer Erol başkanlığında Vali Yardımcıları ve tüm kurum ve kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda yapılan sunumda UEDAŞ’ın faaliyetleri, geçmişten günümüze performans verileri ve sosyal sorumluluk projeleri anlatıldı.

Gündem maddeleri üzerinde yapılan değerlendirmelerin ardından Vali Erol, İşletme Müdürümüz Volkan Çelik ve diğer kurum temsilcilerine şimdiye kadar vatandaşlara en iyi hizmeti sunma gayret ve çabalarından dolayı teşekkür etti

  
Haberler
Haberler

Gemlik İşletmemizden Belediye Başkanlarına Ziyaret


Gemlik İşletme Müdürümüz ve beraberindeki heyet, yeni seçilen Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gemlik, Orhangazi ve İznik Belediye Başkanları ile görüşen heyet, başkanlara yeni görevlerinde başarılar diledi.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

UEDAŞ'a BUİKAD'tan Kadına Yönelik Farkındalık Ödülü


Sürdürülebilir Sosyal Sorumluluk projelerimizden Trafolar Konuşuyor kapsamında hayata geçirdiğimiz "İş Hayatında Kadına Destek" konulu çalışmamız ile 10. Geleneksel BUİKAD Ödülleri'nde 2018'in En Başarılı Projesi" seçilerek Jüri Özel Ödülü'nü kazandık.

Yeşilay Haftası'nda "Bağımlılıkla Mücadele" Desteği


Yeşilay Haftası dolayısıyla bağımlılıklara dikkat çekmek için Yeşilay Bursa Şubesi ile işbirliği yaparak Bursa’da bir trafoya “Bağımlılığa karşı yalnız değilsin” mesajını resmettik.