Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yeni Kaymakama ‘Hoş Geldiniz’ Ziyareti
Yeni Kaymakama ‘Hoş Geldiniz’ Ziyareti  11.2.2019
Yeni Kaymakama ‘Hoş Geldiniz’ Ziyareti

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ardahan’a Vali olarak tayin olan Mustafa Masatlı’nın ardından Mustafakemalpaşa Kaymakamlığına Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Zeki Koçberber atandı. Kısa bir süre önce ilçeye gelerek göreve başlayan Koçberber’e, UEDAŞ olarak “Hoş geldiniz” ziyaretinde bulunduk.
Mustafakemalpaşa İşletme Müdürümüz Emre Şenhasırcı Koçberber’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. UEDAŞ'ın yatırımları ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
İlçe genelinde yapılan çalışmalar ile ihtiyaçlar hakkında görüş alışverişinin gerçekleştirildiği ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Kaymakam Koçberber, misafirine teşekkür etti.
Ziyaretin sonunda Şenhasırcı tarafından, Kaymakam Koçberber’e UEDAŞ "Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasında dereceye giren bir tablo hediye edildi.

  
Haberler
Haberler

Gemlik İşletmemizden Belediye Başkanlarına Ziyaret


Gemlik İşletme Müdürümüz ve beraberindeki heyet, yeni seçilen Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gemlik, Orhangazi ve İznik Belediye Başkanları ile görüşen heyet, başkanlara yeni görevlerinde başarılar diledi.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

UEDAŞ'a BUİKAD'tan Kadına Yönelik Farkındalık Ödülü


Sürdürülebilir Sosyal Sorumluluk projelerimizden Trafolar Konuşuyor kapsamında hayata geçirdiğimiz "İş Hayatında Kadına Destek" konulu çalışmamız ile 10. Geleneksel BUİKAD Ödülleri'nde 2018'in En Başarılı Projesi" seçilerek Jüri Özel Ödülü'nü kazandık.

Yeşilay Haftası'nda "Bağımlılıkla Mücadele" Desteği


Yeşilay Haftası dolayısıyla bağımlılıklara dikkat çekmek için Yeşilay Bursa Şubesi ile işbirliği yaparak Bursa’da bir trafoya “Bağımlılığa karşı yalnız değilsin” mesajını resmettik.