Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yeni Kaymakama ‘Hoş Geldiniz’ Ziyareti
Yeni Kaymakama ‘Hoş Geldiniz’ Ziyareti  11.2.2019
Yeni Kaymakama ‘Hoş Geldiniz’ Ziyareti

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ardahan’a Vali olarak tayin olan Mustafa Masatlı’nın ardından Mustafakemalpaşa Kaymakamlığına Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Zeki Koçberber atandı. Kısa bir süre önce ilçeye gelerek göreve başlayan Koçberber’e, UEDAŞ olarak “Hoş geldiniz” ziyaretinde bulunduk.
Mustafakemalpaşa İşletme Müdürümüz Emre Şenhasırcı Koçberber’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. UEDAŞ'ın yatırımları ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
İlçe genelinde yapılan çalışmalar ile ihtiyaçlar hakkında görüş alışverişinin gerçekleştirildiği ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Kaymakam Koçberber, misafirine teşekkür etti.
Ziyaretin sonunda Şenhasırcı tarafından, Kaymakam Koçberber’e UEDAŞ "Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasında dereceye giren bir tablo hediye edildi.

  
Haberler
Haberler

Genel Müdürümüz Fatih Danacı'dan Vali Canpolat'a Ziyaret


Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Vali Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti.

UEDAŞ'ta Bayrak Değişimi


Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji Grubu bünyesinde elektrik dağıtım faaliyetlerini sürdüren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) genel müdürlüğüne Gökay Fatih Danacı getirildi. Gökay Fatih Danacı, 2007 yılından beri şirketin çeşitli departmanlarında yönetici olarak görev yaptı. 7 yıldır Çanakkale İşletme Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Danacı, Yönetim kurulu kararı ile Genel Müdürlüğe atandı.UEDAŞ’tan yapılan açıklamada, şirket politikalarının aynen devam edeceği vurgulanırken, yeni genel müdürün müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları geliştirerek sürdürmeyi hedeflediği ifade edildi.

Yerinde Sayaç Testi Hizmeti Başladı!


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.