Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yeni Kaymakama ‘Hoş Geldiniz’ Ziyareti
Yeni Kaymakama ‘Hoş Geldiniz’ Ziyareti  11.2.2019
Yeni Kaymakama ‘Hoş Geldiniz’ Ziyareti

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ardahan’a Vali olarak tayin olan Mustafa Masatlı’nın ardından Mustafakemalpaşa Kaymakamlığına Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Zeki Koçberber atandı. Kısa bir süre önce ilçeye gelerek göreve başlayan Koçberber’e, UEDAŞ olarak “Hoş geldiniz” ziyaretinde bulunduk.
Mustafakemalpaşa İşletme Müdürümüz Emre Şenhasırcı Koçberber’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. UEDAŞ'ın yatırımları ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
İlçe genelinde yapılan çalışmalar ile ihtiyaçlar hakkında görüş alışverişinin gerçekleştirildiği ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Kaymakam Koçberber, misafirine teşekkür etti.
Ziyaretin sonunda Şenhasırcı tarafından, Kaymakam Koçberber’e UEDAŞ "Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasında dereceye giren bir tablo hediye edildi.

  
Haberler
Haberler

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, Genel Müdürümüzü ziyaret etti


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Şehirdeki altyapı çalışmaları ve yatırımların konuşulduğu buluşmada Alinur Aktaş tarafından Genel Müdürümüze Bursa ipeğinden yapılmış bir tablo hediye edildi.

Şehrin Işıkları 7 Yarışması Sonuçlandı!


Gece ve Işık temalı uluslar arası fotoğraf yarışması Şehrin Işıkları 7’de yine birbirinden güzel fotoğraflar yarıştı. Tüm yarışmacılarımıza teşekkür ederiz.

Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı, Balıkesir Valisi'ni ziyaret etti


UEDAŞ Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti. Limak Enerji Grubu Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ile Balıkesir İşletme Müdürü Tayfun Tutar'ın da eşlik ettiği ziyarette kentteki yatırımlar ve altyapı çalışmaları görüşüldü.

Genel Müdürümüz, Tedaş Uludağ Bölge Müdürünü ziyaret etti


Genel Müdürümüz Gökay Fatih DANACI, TEDAŞ Uludağ Bölge Müdürü Ahmet MÜDÜK’ü makamında ziyaret etti. Enerji sektörüne yönelik çalışmaların konuşulduğu ziyarette Ahmet Müdük de Danacı’ya hayırlı olsun dileklerini iletti.