Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ekonomiye çok değer kattık
Ekonomiye çok değer kattık   27.12.2013
Ekonomiye çok değer kattık

BTSO tarafından bu yıl 40.cısı düzenlenen ‘Ekonomiye Değer Katanlar’ ödül töreninde kurumlar vergisi kategorisinde 1. olduk. 2012 yılı sonuçlarına göre en fazla kurumlar vergisi ödeyerek ilk sıraya yerleşen şirketimize birincilik ödülü verildi.  

Aynı kategoride bundan önceki yıllarda da ilk sıralarda yer alan UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanımız Nihat Özdemir'e birincilik ödülünü BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay takdim etti. Törene Bursa Valisi Münir Karaloğlu da katıldı. Bursa'nın fark yaratan şirket ve girişimcilerinin ödüllendirildiği gecede Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu da hazır bulundu.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.