Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ekonomiye çok değer kattık
Ekonomiye çok değer kattık   27.12.2013
Ekonomiye çok değer kattık

BTSO tarafından bu yıl 40.cısı düzenlenen ‘Ekonomiye Değer Katanlar’ ödül töreninde kurumlar vergisi kategorisinde 1. olduk. 2012 yılı sonuçlarına göre en fazla kurumlar vergisi ödeyerek ilk sıraya yerleşen şirketimize birincilik ödülü verildi.  

Aynı kategoride bundan önceki yıllarda da ilk sıralarda yer alan UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanımız Nihat Özdemir'e birincilik ödülünü BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay takdim etti. Törene Bursa Valisi Münir Karaloğlu da katıldı. Bursa'nın fark yaratan şirket ve girişimcilerinin ödüllendirildiği gecede Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu da hazır bulundu.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.