Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Ekonomiye çok değer kattık
Ekonomiye çok değer kattık   27.12.2013
Ekonomiye çok değer kattık

BTSO tarafından bu yıl 40.cısı düzenlenen ‘Ekonomiye Değer Katanlar’ ödül töreninde kurumlar vergisi kategorisinde 1. olduk. 2012 yılı sonuçlarına göre en fazla kurumlar vergisi ödeyerek ilk sıraya yerleşen şirketimize birincilik ödülü verildi.  

Aynı kategoride bundan önceki yıllarda da ilk sıralarda yer alan UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanımız Nihat Özdemir'e birincilik ödülünü BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay takdim etti. Törene Bursa Valisi Münir Karaloğlu da katıldı. Bursa'nın fark yaratan şirket ve girişimcilerinin ödüllendirildiği gecede Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu da hazır bulundu.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.