Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Uludağ Elektrik Dağıtım’dan ‘sıcacık’ bir proje
Uludağ Elektrik Dağıtım’dan ‘sıcacık’ bir proje  18.12.2013
Uludağ Elektrik Dağıtım’dan ‘sıcacık’ bir proje

“Kardeşim Üşümesin”

Sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında hazırlanan “Kardeşim Üşümesin” projemiz ile Bursa’nın dağ köylerinde belirlenen 9 okulun ihtiyaç sahibi öğrencilerine kışlık giysi yardımında bulunduk.

Çocuklara kendi elleriyle giydiren Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu; “Kış aylarının zorlu koşullarından en çok çocuklar etkileniyor. Biz de kurumsal duyarlılığımızla onlar için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Proje kapsamında farklı okullardan toplam 200 öğrenciye yardımda bulunduk” diye konuştu.

Okul ziyaretlerine İslamoğlu’nun yanı sıra Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici, Orhaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Recai Albay, Orhaneli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Tayır ve Veysel Ablay, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de eşlik etti.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.