Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Uludağ Elektrik Dağıtım’dan ‘sıcacık’ bir proje
Uludağ Elektrik Dağıtım’dan ‘sıcacık’ bir proje  18.12.2013
Uludağ Elektrik Dağıtım’dan ‘sıcacık’ bir proje

“Kardeşim Üşümesin”

Sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında hazırlanan “Kardeşim Üşümesin” projemiz ile Bursa’nın dağ köylerinde belirlenen 9 okulun ihtiyaç sahibi öğrencilerine kışlık giysi yardımında bulunduk.

Çocuklara kendi elleriyle giydiren Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu; “Kış aylarının zorlu koşullarından en çok çocuklar etkileniyor. Biz de kurumsal duyarlılığımızla onlar için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Proje kapsamında farklı okullardan toplam 200 öğrenciye yardımda bulunduk” diye konuştu.

Okul ziyaretlerine İslamoğlu’nun yanı sıra Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici, Orhaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Recai Albay, Orhaneli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Tayır ve Veysel Ablay, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de eşlik etti.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.