Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Uludağ Elektrik Dağıtım’dan ‘sıcacık’ bir proje
Uludağ Elektrik Dağıtım’dan ‘sıcacık’ bir proje  18.12.2013
Uludağ Elektrik Dağıtım’dan ‘sıcacık’ bir proje

“Kardeşim Üşümesin”

Sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında hazırlanan “Kardeşim Üşümesin” projemiz ile Bursa’nın dağ köylerinde belirlenen 9 okulun ihtiyaç sahibi öğrencilerine kışlık giysi yardımında bulunduk.

Çocuklara kendi elleriyle giydiren Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu; “Kış aylarının zorlu koşullarından en çok çocuklar etkileniyor. Biz de kurumsal duyarlılığımızla onlar için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Proje kapsamında farklı okullardan toplam 200 öğrenciye yardımda bulunduk” diye konuştu.

Okul ziyaretlerine İslamoğlu’nun yanı sıra Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici, Orhaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Recai Albay, Orhaneli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Tayır ve Veysel Ablay, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de eşlik etti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.