Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı
Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı   14.11.2018
Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı

Sosyal, ekonomik, çevresel vb. sorunların çözümüne yönelik olarak mekâna/konuma dayalı karar verme süreçlerinde kullanıcılara yardımcı olmak üzere hazırlanan Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) için her yıl tüm dünyada Kasım ayının ikinci çarşamba günügeleneksel olarak kutlanan "CBS Günü" kapsamında şirketimiz çalışanları arasında yarışma ve bilgilendirme etkinliği düzenlendi.


CBS Bilgi Yarışması'nda ise 1. Lokman Öztürk (Edremit İşletme Müdürlüğü), 2. Hüseyin Aydoğan (Balıkesir İşletme Müdürlüğü), 3. Mahir Sezer (Çanakkale İşletme Müdürlüğü) olurken, Yahya Kuş (Biga İşletme Müdürlüğü) "CBS'yi En Aktif Kullanan Personel" ödülü aldı.


Dereceye giren tüm personellerimizi tebrik ederiz.

 
Haberler
Haberler

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

UEDAŞ'a BUİKAD'tan Kadına Yönelik Farkındalık Ödülü


Sürdürülebilir Sosyal Sorumluluk projelerimizden Trafolar Konuşuyor kapsamında hayata geçirdiğimiz "İş Hayatında Kadına Destek" konulu çalışmamız ile 10. Geleneksel BUİKAD Ödülleri'nde 2018'in En Başarılı Projesi" seçilerek Jüri Özel Ödülü'nü kazandık.

Yeşilay Haftası'nda "Bağımlılıkla Mücadele" Desteği


Yeşilay Haftası dolayısıyla bağımlılıklara dikkat çekmek için Yeşilay Bursa Şubesi ile işbirliği yaparak Bursa’da bir trafoya “Bağımlılığa karşı yalnız değilsin” mesajını resmettik.

Batuhan Özdemir: Enerji'de Yenilenebilir Güç Odak Noktamız


Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, 2. Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi'nde Enerjide Yeni Gelecek Perspektifi, Finansman, Yenilenebilir Enerji, Verimlilik ve Dijitalleşme konulu konferansta konuştu.