Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı
Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı   14.11.2018
Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı

Sosyal, ekonomik, çevresel vb. sorunların çözümüne yönelik olarak mekâna/konuma dayalı karar verme süreçlerinde kullanıcılara yardımcı olmak üzere hazırlanan Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) için her yıl tüm dünyada Kasım ayının ikinci çarşamba günügeleneksel olarak kutlanan "CBS Günü" kapsamında şirketimiz çalışanları arasında yarışma ve bilgilendirme etkinliği düzenlendi.


CBS Bilgi Yarışması'nda ise 1. Lokman Öztürk (Edremit İşletme Müdürlüğü), 2. Hüseyin Aydoğan (Balıkesir İşletme Müdürlüğü), 3. Mahir Sezer (Çanakkale İşletme Müdürlüğü) olurken, Yahya Kuş (Biga İşletme Müdürlüğü) "CBS'yi En Aktif Kullanan Personel" ödülü aldı.


Dereceye giren tüm personellerimizi tebrik ederiz.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.