Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı
Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı   14.11.2018
Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı

Sosyal, ekonomik, çevresel vb. sorunların çözümüne yönelik olarak mekâna/konuma dayalı karar verme süreçlerinde kullanıcılara yardımcı olmak üzere hazırlanan Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) için her yıl tüm dünyada Kasım ayının ikinci çarşamba günügeleneksel olarak kutlanan "CBS Günü" kapsamında şirketimiz çalışanları arasında yarışma ve bilgilendirme etkinliği düzenlendi.


CBS Bilgi Yarışması'nda ise 1. Lokman Öztürk (Edremit İşletme Müdürlüğü), 2. Hüseyin Aydoğan (Balıkesir İşletme Müdürlüğü), 3. Mahir Sezer (Çanakkale İşletme Müdürlüğü) olurken, Yahya Kuş (Biga İşletme Müdürlüğü) "CBS'yi En Aktif Kullanan Personel" ödülü aldı.


Dereceye giren tüm personellerimizi tebrik ederiz.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.