Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı
Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı   14.11.2018
Personellerimiz, Dünya CBS Günü'nü Kutladı

Sosyal, ekonomik, çevresel vb. sorunların çözümüne yönelik olarak mekâna/konuma dayalı karar verme süreçlerinde kullanıcılara yardımcı olmak üzere hazırlanan Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) için her yıl tüm dünyada Kasım ayının ikinci çarşamba günügeleneksel olarak kutlanan "CBS Günü" kapsamında şirketimiz çalışanları arasında yarışma ve bilgilendirme etkinliği düzenlendi.


CBS Bilgi Yarışması'nda ise 1. Lokman Öztürk (Edremit İşletme Müdürlüğü), 2. Hüseyin Aydoğan (Balıkesir İşletme Müdürlüğü), 3. Mahir Sezer (Çanakkale İşletme Müdürlüğü) olurken, Yahya Kuş (Biga İşletme Müdürlüğü) "CBS'yi En Aktif Kullanan Personel" ödülü aldı.


Dereceye giren tüm personellerimizi tebrik ederiz.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.