Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi EPDK’da
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi EPDK’da   3.12.2013
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi EPDK’da

Gece ve ışık temasıyla düzenlediğimiz  “Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisini Bursa’dan sonra Ankaralıların ilgisine sunduk. Farklı şehirlerinden katılan toplam 872 fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada dereceye giren birbirinden güzel eserlerin yer aldığı sergi 8 Aralık tarihine kadar EPDK’nın Ankara’daki binasında sektör profesyonelleri ve Ankaralılar tarafından gezilebilecek. 

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, serginin açılış töreninde yaptığı konuşmada sergiye ev sahipliği yapan EPDK’ya teşekkür ederek; “Uludağ Elektrik Dağıtım sosyal sorumluluk projeleri ve sanata, spora, eğitime verdiği desteklerle büyüyor. Bu faaliyetlerimizde arkamızda olan herkese minnet borçluyuz” ifadesini kullandı.  

İslamoğlu’nun ardından konuşan EPDK Başkanı Hasan Köktaş ise; “Böyle manidar bir projeye ev sahipliği yapmaktan gururluyuz. Uludağ Elektrik Dağıtım’a şehir ve ışığın güzel birlikteliğini bizlere böyle bir sergi ile gösterdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.