Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi EPDK’da
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi EPDK’da   3.12.2013
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi EPDK’da

Gece ve ışık temasıyla düzenlediğimiz  “Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisini Bursa’dan sonra Ankaralıların ilgisine sunduk. Farklı şehirlerinden katılan toplam 872 fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada dereceye giren birbirinden güzel eserlerin yer aldığı sergi 8 Aralık tarihine kadar EPDK’nın Ankara’daki binasında sektör profesyonelleri ve Ankaralılar tarafından gezilebilecek. 

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, serginin açılış töreninde yaptığı konuşmada sergiye ev sahipliği yapan EPDK’ya teşekkür ederek; “Uludağ Elektrik Dağıtım sosyal sorumluluk projeleri ve sanata, spora, eğitime verdiği desteklerle büyüyor. Bu faaliyetlerimizde arkamızda olan herkese minnet borçluyuz” ifadesini kullandı.  

İslamoğlu’nun ardından konuşan EPDK Başkanı Hasan Köktaş ise; “Böyle manidar bir projeye ev sahipliği yapmaktan gururluyuz. Uludağ Elektrik Dağıtım’a şehir ve ışığın güzel birlikteliğini bizlere böyle bir sergi ile gösterdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.