Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / “Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi EPDK’da
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi EPDK’da   3.12.2013
“Şehrin Işıkları” Fotoğraf Sergisi EPDK’da

Gece ve ışık temasıyla düzenlediğimiz  “Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisini Bursa’dan sonra Ankaralıların ilgisine sunduk. Farklı şehirlerinden katılan toplam 872 fotoğrafın değerlendirildiği yarışmada dereceye giren birbirinden güzel eserlerin yer aldığı sergi 8 Aralık tarihine kadar EPDK’nın Ankara’daki binasında sektör profesyonelleri ve Ankaralılar tarafından gezilebilecek. 

Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, serginin açılış töreninde yaptığı konuşmada sergiye ev sahipliği yapan EPDK’ya teşekkür ederek; “Uludağ Elektrik Dağıtım sosyal sorumluluk projeleri ve sanata, spora, eğitime verdiği desteklerle büyüyor. Bu faaliyetlerimizde arkamızda olan herkese minnet borçluyuz” ifadesini kullandı.  

İslamoğlu’nun ardından konuşan EPDK Başkanı Hasan Köktaş ise; “Böyle manidar bir projeye ev sahipliği yapmaktan gururluyuz. Uludağ Elektrik Dağıtım’a şehir ve ışığın güzel birlikteliğini bizlere böyle bir sergi ile gösterdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.