Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan Uludağ Üniversitesi’ne destek
UEDAŞ’tan Uludağ Üniversitesi’ne destek  18.11.2013
UEDAŞ’tan Uludağ Üniversitesi’ne destek

Eğitime destek çalışmalarımız kapsamında Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunda “UEDAŞ Sınıfı” açılışını gerçekleştirdik.  

Uludağ Üniversitesi’nde düzenlenen açılış törenine Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sevüktekin ve akademisyenler katıldı.  

Törende konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; “‘ Hayatın her yerinde’ anlayışıyla yola çıktığımız ilk günden beri topluma faydalı çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. Bu amaçla ülkemizin eğitim alanındaki gereksinimlerini bir nebze de olsa karşılamak üzere çok çeşitli toplumsal gelişim projelerini hayata geçirdik. UEDAŞ olarak, kaliteli ve kesintisiz enerji dağıtımı sağlamak adına çalışmalarımız devam ederken, eğitime yönelik desteklerimiz devam edecek" dedi.  

Yapılan destek ile öğrencilerin daha modern bir ortamda eğitim alma imkanı bulduğunu belirten Okul Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sevüktekin, eğitime olan katkılarından dolayı Mehmet İslamoğlu’na teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.