Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan Uludağ Üniversitesi’ne destek
UEDAŞ’tan Uludağ Üniversitesi’ne destek  18.11.2013
UEDAŞ’tan Uludağ Üniversitesi’ne destek

Eğitime destek çalışmalarımız kapsamında Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunda “UEDAŞ Sınıfı” açılışını gerçekleştirdik.  

Uludağ Üniversitesi’nde düzenlenen açılış törenine Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sevüktekin ve akademisyenler katıldı.  

Törende konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; “‘ Hayatın her yerinde’ anlayışıyla yola çıktığımız ilk günden beri topluma faydalı çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. Bu amaçla ülkemizin eğitim alanındaki gereksinimlerini bir nebze de olsa karşılamak üzere çok çeşitli toplumsal gelişim projelerini hayata geçirdik. UEDAŞ olarak, kaliteli ve kesintisiz enerji dağıtımı sağlamak adına çalışmalarımız devam ederken, eğitime yönelik desteklerimiz devam edecek" dedi.  

Yapılan destek ile öğrencilerin daha modern bir ortamda eğitim alma imkanı bulduğunu belirten Okul Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sevüktekin, eğitime olan katkılarından dolayı Mehmet İslamoğlu’na teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.