Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan Uludağ Üniversitesi’ne destek
UEDAŞ’tan Uludağ Üniversitesi’ne destek  18.11.2013
UEDAŞ’tan Uludağ Üniversitesi’ne destek

Eğitime destek çalışmalarımız kapsamında Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunda “UEDAŞ Sınıfı” açılışını gerçekleştirdik.  

Uludağ Üniversitesi’nde düzenlenen açılış törenine Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, İnsan Kaynakları Direktörümüz Cengiz Işık, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sevüktekin ve akademisyenler katıldı.  

Törende konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; “‘ Hayatın her yerinde’ anlayışıyla yola çıktığımız ilk günden beri topluma faydalı çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. Bu amaçla ülkemizin eğitim alanındaki gereksinimlerini bir nebze de olsa karşılamak üzere çok çeşitli toplumsal gelişim projelerini hayata geçirdik. UEDAŞ olarak, kaliteli ve kesintisiz enerji dağıtımı sağlamak adına çalışmalarımız devam ederken, eğitime yönelik desteklerimiz devam edecek" dedi.  

Yapılan destek ile öğrencilerin daha modern bir ortamda eğitim alma imkanı bulduğunu belirten Okul Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sevüktekin, eğitime olan katkılarından dolayı Mehmet İslamoğlu’na teşekkür etti.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.