Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / CLK CEO’su İsmail Ergüneş ‘Yönetim Zirvesine’ konuk oldu
CLK CEO’su İsmail Ergüneş ‘Yönetim Zirvesine’ konuk oldu  12.11.2013
CLK CEO’su İsmail Ergüneş ‘Yönetim Zirvesine’ konuk oldu

PERYÖN Güney Marmara Şubesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) işbirliği ile bu yıl 6.sı düzenlenen ‘Yönetim Zirvesi’ başarılı yöneticileri bir araya getirdi. 

Türkiye’nin ve dünyanın global şirketlerinin yöneticileri ve işletme sahiplerini Bursa’da buluşturan zirvede CLK Enerji Yatırım A.Ş. Yatırım CEO'su İsmail Ergüneş  enerji sektörünün bugünkü durumu ve geleceği üzerine bir sunum yaptı.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.