Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / CLK CEO’su İsmail Ergüneş ‘Yönetim Zirvesine’ konuk oldu
CLK CEO’su İsmail Ergüneş ‘Yönetim Zirvesine’ konuk oldu  12.11.2013
CLK CEO’su İsmail Ergüneş ‘Yönetim Zirvesine’ konuk oldu

PERYÖN Güney Marmara Şubesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) işbirliği ile bu yıl 6.sı düzenlenen ‘Yönetim Zirvesi’ başarılı yöneticileri bir araya getirdi. 

Türkiye’nin ve dünyanın global şirketlerinin yöneticileri ve işletme sahiplerini Bursa’da buluşturan zirvede CLK Enerji Yatırım A.Ş. Yatırım CEO'su İsmail Ergüneş  enerji sektörünün bugünkü durumu ve geleceği üzerine bir sunum yaptı.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.