Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / CLK CEO’su İsmail Ergüneş ‘Yönetim Zirvesine’ konuk oldu
CLK CEO’su İsmail Ergüneş ‘Yönetim Zirvesine’ konuk oldu  12.11.2013
CLK CEO’su İsmail Ergüneş ‘Yönetim Zirvesine’ konuk oldu

PERYÖN Güney Marmara Şubesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) işbirliği ile bu yıl 6.sı düzenlenen ‘Yönetim Zirvesi’ başarılı yöneticileri bir araya getirdi. 

Türkiye’nin ve dünyanın global şirketlerinin yöneticileri ve işletme sahiplerini Bursa’da buluşturan zirvede CLK Enerji Yatırım A.Ş. Yatırım CEO'su İsmail Ergüneş  enerji sektörünün bugünkü durumu ve geleceği üzerine bir sunum yaptı.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.