Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Pembe Pusula'dan Ziyaret
Pembe Pusula'dan Ziyaret  8.11.2013
Pembe Pusula'dan Ziyaret

Bursa’nın İlk ve Tek  Kadın Gazetesi olan Pembe Pusula’nın Genel Yayın Yönetmeni Neslihan Çelik Alkoçlar, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce’nin de bulunduğu ziyarette UEDAŞ’ınyatırımları, sosyal katkı ve kadına yönelik projeleri üzerinde konuşuldu. Yapılan ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getiren İslamoğlu,  nazik ziyaretinden dolayı Alkoçlar’a teşekkür etti.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.