Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Işıldayan şehirleri ölümsüzleştiren proje “Şehrin Işıkları” 5.yılında
Işıldayan şehirleri ölümsüzleştiren proje “Şehrin Işıkları” 5.yılında   2.2.2018
Işıldayan şehirleri ölümsüzleştiren proje “Şehrin Işıkları” 5.yılında

Her yıl binlerce şahane fotoğraf arasından seçim yapmakta zorlandığımız ilk 50 fotoğrafın İnegöl sergi açılışına Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE ve İnegöl İşletme Müdürümüz Hasan Ali YÜRÜK katıldı

“Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasında jüri değerlendirmesinden geçerek dereceye giren 50 fotoğraf İnegöl’de sergileniyor. Fotoğrafların satışından elde edilen gelir kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.