Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Işıldayan şehirleri ölümsüzleştiren proje “Şehrin Işıkları” 5.yılında
Işıldayan şehirleri ölümsüzleştiren proje “Şehrin Işıkları” 5.yılında   2.2.2018
Işıldayan şehirleri ölümsüzleştiren proje “Şehrin Işıkları” 5.yılında

Her yıl binlerce şahane fotoğraf arasından seçim yapmakta zorlandığımız ilk 50 fotoğrafın İnegöl sergi açılışına Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE ve İnegöl İşletme Müdürümüz Hasan Ali YÜRÜK katıldı

“Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasında jüri değerlendirmesinden geçerek dereceye giren 50 fotoğraf İnegöl’de sergileniyor. Fotoğrafların satışından elde edilen gelir kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.