Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gönülleri Isıtan Proje
Gönülleri Isıtan Proje  9.1.2018
Gönülleri Isıtan Proje

’Kardeşim Üşümesin’ projemizle kışlık giysi yardımı yapmaya devam ediyoruz. Bu yıl Bursa İnegöl’den başlatılan projenin son durağı Balıkesir ve ilçeleri oldu. Beş yıldır devam eden proje ile bu yıl bin öğrenciye ulaşılacak.

Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliği ile hizmet bölgemizdeki köy okullarına yardımlarda bulunuyoruz. 2013 yılından başlayan ’Kardeşim Üşümesin’ isimli kurumsal sosyal sorumluluk projemiz kapsamında son durak Balıkesir oldu. Proje dahilinde UEDAŞ, Balıkesir’de belirlenen 4 okulda öğrencilere kaban, atkı, bere ve eldivenden oluşan kışlık giyim eşyası hediye edildi. Balya Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzanç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Yavuz Çağlar, UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız, Bandırma Ticaret Odası İlkokulu’na İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mutlu Aslan ve İhsan Parlak ve UEDAŞ Bandırma İşletme Müdürü Tayfun Tutar katıldı. Edremit Yaşyer ve Bostancı İlkokulu’nda düzenlenen programa ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Öney’in yanı sıra UEDAŞ Edremit İşletme Müdürü Mehmet Faruk Bozan katıldı.

Soğuk kış günlerinde okula gidip gelen öğrencilerin üşümemesi için ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyim yardımı götüren UEDAŞ yetkilileri, öğrencileri kendi elleriyle giydirerek, onların sevinçlerine ortak oldu. Uzun soluklu ve sürdürülebilir projelerle bölge halkına faydalı olmayı amaçladıklarını belirten şirket yetkilileri sosyal fayda projelerinin önümüzdeki yıllarda da süreceğini aktardı. Bu yıl 11 etaptan oluşan sosyal sorumluluk projesinin son ayağı olan UEDAŞ ‘ın hizmet illerinden biri olan Çanakkale ile son bulacak.

Bu yıl Bursa’da 277, Balıkesir’de 382, Çanakkale’de 236, Yalova’da 105 öğrenci olmak üzere toplamda bin öğrenciye ulaşılacak

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.