Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gönülleri Isıtan Proje
Gönülleri Isıtan Proje  9.1.2018
Gönülleri Isıtan Proje

’Kardeşim Üşümesin’ projemizle kışlık giysi yardımı yapmaya devam ediyoruz. Bu yıl Bursa İnegöl’den başlatılan projenin son durağı Balıkesir ve ilçeleri oldu. Beş yıldır devam eden proje ile bu yıl bin öğrenciye ulaşılacak.

Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliği ile hizmet bölgemizdeki köy okullarına yardımlarda bulunuyoruz. 2013 yılından başlayan ’Kardeşim Üşümesin’ isimli kurumsal sosyal sorumluluk projemiz kapsamında son durak Balıkesir oldu. Proje dahilinde UEDAŞ, Balıkesir’de belirlenen 4 okulda öğrencilere kaban, atkı, bere ve eldivenden oluşan kışlık giyim eşyası hediye edildi. Balya Şamile Altıntaş İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzanç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Yavuz Çağlar, UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız, Bandırma Ticaret Odası İlkokulu’na İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mutlu Aslan ve İhsan Parlak ve UEDAŞ Bandırma İşletme Müdürü Tayfun Tutar katıldı. Edremit Yaşyer ve Bostancı İlkokulu’nda düzenlenen programa ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Öney’in yanı sıra UEDAŞ Edremit İşletme Müdürü Mehmet Faruk Bozan katıldı.

Soğuk kış günlerinde okula gidip gelen öğrencilerin üşümemesi için ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyim yardımı götüren UEDAŞ yetkilileri, öğrencileri kendi elleriyle giydirerek, onların sevinçlerine ortak oldu. Uzun soluklu ve sürdürülebilir projelerle bölge halkına faydalı olmayı amaçladıklarını belirten şirket yetkilileri sosyal fayda projelerinin önümüzdeki yıllarda da süreceğini aktardı. Bu yıl 11 etaptan oluşan sosyal sorumluluk projesinin son ayağı olan UEDAŞ ‘ın hizmet illerinden biri olan Çanakkale ile son bulacak.

Bu yıl Bursa’da 277, Balıkesir’de 382, Çanakkale’de 236, Yalova’da 105 öğrenci olmak üzere toplamda bin öğrenciye ulaşılacak

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.