Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kent Gazetesi'nden Nezaket Ziyareti
Kent Gazetesi'nden Nezaket Ziyareti  5.11.2013
Kent Gazetesi'nden Nezaket Ziyareti

Bursa’nın önde gelen gazetelerinden Kent Gazetesi Genel Müdürü Arzu KUTLUCAN Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU’na nezaket ziyaretinde bulundu. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE’nin de hazır bulunduğu ziyaret kısa bir gündem değerlendirmesi şeklinde geçti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İSLAMOĞLU, basını önemsediklerini belirterek nazik ziyareti için Arzu KUTLUCAN’a teşekkür etti.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.