Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / TES-İŞ Bursa Şubesi'nden Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ'ye Ziyaret
TES-İŞ Bursa Şubesi'nden Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ'ye Ziyaret  22.12.2017
TES-İŞ Bursa Şubesi'nden Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ'ye Ziyaret

TES-İŞ Bursa Şube Başkanı Ali İhsan ENSARİOĞLU ve TES-İŞ Mali Sekreteri Hüseyin CİVELEK, Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'yü ziyaret etti. Bölgenin en fazla sayıda sendikalı çalışana sahip şirketlerinden biri olan UEDAŞ'ın en önemli paydaşlarından biri olduğunu vurgulayan ENSARİOĞLU, hak ve sorumlulukların uygulanmasında şirketin yaptığı işbirliğinden dolayı Genel Müdürümüze teşekkürlerini iletti. GÜMÜŞLÜ de geçtiğimiz aylarda göreve başlayan ENSARİOĞLU'na paydaş ilişkilerinde gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür ederken, yeni görevinde başarılar diledi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.