Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / TES-İŞ Bursa Şubesi'nden Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ'ye Ziyaret
TES-İŞ Bursa Şubesi'nden Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ'ye Ziyaret  22.12.2017
TES-İŞ Bursa Şubesi'nden Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ'ye Ziyaret

TES-İŞ Bursa Şube Başkanı Ali İhsan ENSARİOĞLU ve TES-İŞ Mali Sekreteri Hüseyin CİVELEK, Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'yü ziyaret etti. Bölgenin en fazla sayıda sendikalı çalışana sahip şirketlerinden biri olan UEDAŞ'ın en önemli paydaşlarından biri olduğunu vurgulayan ENSARİOĞLU, hak ve sorumlulukların uygulanmasında şirketin yaptığı işbirliğinden dolayı Genel Müdürümüze teşekkürlerini iletti. GÜMÜŞLÜ de geçtiğimiz aylarda göreve başlayan ENSARİOĞLU'na paydaş ilişkilerinde gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür ederken, yeni görevinde başarılar diledi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.