Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / TES-İŞ Bursa Şubesi'nden Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ'ye Ziyaret
TES-İŞ Bursa Şubesi'nden Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ'ye Ziyaret  22.12.2017
TES-İŞ Bursa Şubesi'nden Genel Müdürümüz GÜMÜŞLÜ'ye Ziyaret

TES-İŞ Bursa Şube Başkanı Ali İhsan ENSARİOĞLU ve TES-İŞ Mali Sekreteri Hüseyin CİVELEK, Genel Müdürümüz İbrahim GÜMÜŞLÜ'yü ziyaret etti. Bölgenin en fazla sayıda sendikalı çalışana sahip şirketlerinden biri olan UEDAŞ'ın en önemli paydaşlarından biri olduğunu vurgulayan ENSARİOĞLU, hak ve sorumlulukların uygulanmasında şirketin yaptığı işbirliğinden dolayı Genel Müdürümüze teşekkürlerini iletti. GÜMÜŞLÜ de geçtiğimiz aylarda göreve başlayan ENSARİOĞLU'na paydaş ilişkilerinde gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür ederken, yeni görevinde başarılar diledi.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.