Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Hizmet Kalitemizi Belgelendirdik
Hizmet Kalitemizi Belgelendirdik  20.12.2017
Hizmet Kalitemizi Belgelendirdik

UEDAŞ olarak yönetimde kalite, müşteri memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetim sistemi, kurumsal bilginin korunması ve müşteri bilgilerinin güvenliği konularında entegre kalite yönetim denetlemelerini başarıyla tamamladık. Müşteri memnuniyetini artırmak hedefiyle kaliteli yönetim sistemleri konusunda tüm süreçleri başarıyla tamamlamış olduk.

Kalite belgelendirme sistemleri konusunda ulusal ve uluslararası akreditasyona sahip KIWA Meyer Belgelendirme şirketi ile, Ekim ayı sonunda belgelendirme denetimlerimiz tamamlandı. Denetimler sonucunda, UEDAŞ olarak, 7 kalite yönetim belgesi almaya hak kazandık. Kalite ekibimiz ve tüm çalışanlarının katılımıyla 6 ay gibi kısa bir sürede hayata geçirilen projenin devamında yapmış olduğu 3 yıllık stratejik plan kapsamında EFQM Mükemmellik Modelini uygulayabilir seviyeye gelmeyi amaçlıyor. Bu belgelerin başında, yönetim standartlarını yükseltmek amacıyla alınan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi yer alıyor. Diğer belgeler ise iş kazalarını önlemek amacıyla alınan ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi; çevreye zararlı ürün kullanılmasının önüne geçme amacıyla alınan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi; Kurumsal bilginin korunması ve müşteri bilgilerinin güvenliğinin sağlanması amacıyla alınan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri olarak öne çıkıyor.

Proje kapsamında ayrıca, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 15838 Müşteri İlişkileri Merkezleri Yönetim Sistemi ve ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgelerinin de sahibi olduk.

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.