Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Hizmet Kalitemizi Belgelendirdik
Hizmet Kalitemizi Belgelendirdik  20.12.2017
Hizmet Kalitemizi Belgelendirdik

UEDAŞ olarak yönetimde kalite, müşteri memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetim sistemi, kurumsal bilginin korunması ve müşteri bilgilerinin güvenliği konularında entegre kalite yönetim denetlemelerini başarıyla tamamladık. Müşteri memnuniyetini artırmak hedefiyle kaliteli yönetim sistemleri konusunda tüm süreçleri başarıyla tamamlamış olduk.

Kalite belgelendirme sistemleri konusunda ulusal ve uluslararası akreditasyona sahip KIWA Meyer Belgelendirme şirketi ile, Ekim ayı sonunda belgelendirme denetimlerimiz tamamlandı. Denetimler sonucunda, UEDAŞ olarak, 7 kalite yönetim belgesi almaya hak kazandık. Kalite ekibimiz ve tüm çalışanlarının katılımıyla 6 ay gibi kısa bir sürede hayata geçirilen projenin devamında yapmış olduğu 3 yıllık stratejik plan kapsamında EFQM Mükemmellik Modelini uygulayabilir seviyeye gelmeyi amaçlıyor. Bu belgelerin başında, yönetim standartlarını yükseltmek amacıyla alınan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi yer alıyor. Diğer belgeler ise iş kazalarını önlemek amacıyla alınan ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi; çevreye zararlı ürün kullanılmasının önüne geçme amacıyla alınan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi; Kurumsal bilginin korunması ve müşteri bilgilerinin güvenliğinin sağlanması amacıyla alınan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri olarak öne çıkıyor.

Proje kapsamında ayrıca, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 15838 Müşteri İlişkileri Merkezleri Yönetim Sistemi ve ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgelerinin de sahibi olduk.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.