Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Hizmet Kalitemizi Belgelendirdik
Hizmet Kalitemizi Belgelendirdik  20.12.2017
Hizmet Kalitemizi Belgelendirdik

UEDAŞ olarak yönetimde kalite, müşteri memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetim sistemi, kurumsal bilginin korunması ve müşteri bilgilerinin güvenliği konularında entegre kalite yönetim denetlemelerini başarıyla tamamladık. Müşteri memnuniyetini artırmak hedefiyle kaliteli yönetim sistemleri konusunda tüm süreçleri başarıyla tamamlamış olduk.

Kalite belgelendirme sistemleri konusunda ulusal ve uluslararası akreditasyona sahip KIWA Meyer Belgelendirme şirketi ile, Ekim ayı sonunda belgelendirme denetimlerimiz tamamlandı. Denetimler sonucunda, UEDAŞ olarak, 7 kalite yönetim belgesi almaya hak kazandık. Kalite ekibimiz ve tüm çalışanlarının katılımıyla 6 ay gibi kısa bir sürede hayata geçirilen projenin devamında yapmış olduğu 3 yıllık stratejik plan kapsamında EFQM Mükemmellik Modelini uygulayabilir seviyeye gelmeyi amaçlıyor. Bu belgelerin başında, yönetim standartlarını yükseltmek amacıyla alınan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi yer alıyor. Diğer belgeler ise iş kazalarını önlemek amacıyla alınan ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi; çevreye zararlı ürün kullanılmasının önüne geçme amacıyla alınan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi; Kurumsal bilginin korunması ve müşteri bilgilerinin güvenliğinin sağlanması amacıyla alınan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri olarak öne çıkıyor.

Proje kapsamında ayrıca, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 15838 Müşteri İlişkileri Merkezleri Yönetim Sistemi ve ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgelerinin de sahibi olduk.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.