Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kardeşim Üşümesin Orhaneli'de
Kardeşim Üşümesin Orhaneli'de  8.12.2017
Kardeşim Üşümesin Orhaneli'de

Örnek sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan ve beş yıldır sürdürdüğümüz “Kardeşim Üşümesin”, Bu yıl 11 etaptan oluşuyor ve kırsal kesimde yaşayan ihtiyaç sahibi öğrencilerin kışlık ihtiyaçlarını karşılıyor. Hizmet bölgemiz olan Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlenen kırsal bölgelerdeki öğrenciler için tasarlanan projenin Bursa’daki son etabını Orhaneli Karıncalı İlkokulu’na gerçekleştirerek öğrencilere kaban, kaşkol, bere ve eldivenlerden oluşan kışlık giysi hediye ettik ve en önemlisi onların sevinçlerine ortak olduk.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.