Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Miniklerden Bandırma İşletmemize Mühendisler Günü Ziyareti
Miniklerden Bandırma İşletmemize Mühendisler Günü Ziyareti  5.12.2017
Miniklerden Bandırma İşletmemize Mühendisler Günü Ziyareti

5 Aralık Mühendisler Günü sebebiyle anaokulu ve 5. sınıf öğrencileri Bandırma İşletmemizi ziyaret etti. Bandırma İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR ve UEDAŞ çalışanları miniklere, UEDAŞ'ın görev ve sorumluluklarını ve Mühendislerimizin yaptıkları işleri anlattı. Ziyaretin ardından minikler hatıra fotoğrafı çekinmeyi de ihmal etmedi.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.