Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Eğitime odaklandık!
Eğitime odaklandık!  28.10.2013
Eğitime odaklandık!

Müşterilerimizin sorun ve isteklerine etkili çözümler üretmek kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla şirket içi eğitim çalışmalarına yoğunluk verdik. Bu kapsamda hafta sonu düzenlenen ‘Kişisel Gelişim’ konulu eğitime 12 Bölge Müdürlüğü ve Genel Müdürlük personelinden oluşan yaklaşık 20 halkla İlişkiler personelimiz katıldı.

Eğitim ve gelişim konularındaki deneyimiyle önde gelen kurumlar biri olan İzgören Akademi eğitmenlerinden Yasemin KAYA tarafından verilen eğitimde müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik önemli bilgiler verilirken, müşterilerle yaşanabilecek iletişim sıkıntılarının çözümü konusunda uygulamalı eğitimler de verildi. 

Çalışanların sürekli gelişimi destekleniyor.

Eğitim çalışmaları hakkında bilgi veren UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, çeşitli eğitim programları ile şirket çalışanlarının sürekli gelişiminin desteklendiğini ifade etti. Kurumun hizmet noktasında olması nedeniyle personelin vatandaşla olan iletişiminin önemine dikkat çeken YÜCE; “Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için personel gelişimine oldukça önem veriyoruz. Personellerimiz ve departmanlar arasında güçlü bir iletişim sağlamak amacıyla böyle bir eğitim düzenlendi.  Öncelikle halkla ilişkiler personellerimizi eğitime aldık, daha sonra çalışan tüm personellerimizin bu eğitimi almasını sağlayacağız. Şirketimizin kalite politikası gereği, yapılan eğitim analizleri sonucunda üst yönetim düzeyinden başlayarak alt kadrolara kadar tüm birimlerimize kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri verilmesini amaçlıyoruz” dedi.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.