Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Eğitime odaklandık!
Eğitime odaklandık!  28.10.2013
Eğitime odaklandık!

Müşterilerimizin sorun ve isteklerine etkili çözümler üretmek kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla şirket içi eğitim çalışmalarına yoğunluk verdik. Bu kapsamda hafta sonu düzenlenen ‘Kişisel Gelişim’ konulu eğitime 12 Bölge Müdürlüğü ve Genel Müdürlük personelinden oluşan yaklaşık 20 halkla İlişkiler personelimiz katıldı.

Eğitim ve gelişim konularındaki deneyimiyle önde gelen kurumlar biri olan İzgören Akademi eğitmenlerinden Yasemin KAYA tarafından verilen eğitimde müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik önemli bilgiler verilirken, müşterilerle yaşanabilecek iletişim sıkıntılarının çözümü konusunda uygulamalı eğitimler de verildi. 

Çalışanların sürekli gelişimi destekleniyor.

Eğitim çalışmaları hakkında bilgi veren UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, çeşitli eğitim programları ile şirket çalışanlarının sürekli gelişiminin desteklendiğini ifade etti. Kurumun hizmet noktasında olması nedeniyle personelin vatandaşla olan iletişiminin önemine dikkat çeken YÜCE; “Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için personel gelişimine oldukça önem veriyoruz. Personellerimiz ve departmanlar arasında güçlü bir iletişim sağlamak amacıyla böyle bir eğitim düzenlendi.  Öncelikle halkla ilişkiler personellerimizi eğitime aldık, daha sonra çalışan tüm personellerimizin bu eğitimi almasını sağlayacağız. Şirketimizin kalite politikası gereği, yapılan eğitim analizleri sonucunda üst yönetim düzeyinden başlayarak alt kadrolara kadar tüm birimlerimize kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri verilmesini amaçlıyoruz” dedi.

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.