Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Eğitime odaklandık!
Eğitime odaklandık!  28.10.2013
Eğitime odaklandık!

Müşterilerimizin sorun ve isteklerine etkili çözümler üretmek kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla şirket içi eğitim çalışmalarına yoğunluk verdik. Bu kapsamda hafta sonu düzenlenen ‘Kişisel Gelişim’ konulu eğitime 12 Bölge Müdürlüğü ve Genel Müdürlük personelinden oluşan yaklaşık 20 halkla İlişkiler personelimiz katıldı.

Eğitim ve gelişim konularındaki deneyimiyle önde gelen kurumlar biri olan İzgören Akademi eğitmenlerinden Yasemin KAYA tarafından verilen eğitimde müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik önemli bilgiler verilirken, müşterilerle yaşanabilecek iletişim sıkıntılarının çözümü konusunda uygulamalı eğitimler de verildi. 

Çalışanların sürekli gelişimi destekleniyor.

Eğitim çalışmaları hakkında bilgi veren UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, çeşitli eğitim programları ile şirket çalışanlarının sürekli gelişiminin desteklendiğini ifade etti. Kurumun hizmet noktasında olması nedeniyle personelin vatandaşla olan iletişiminin önemine dikkat çeken YÜCE; “Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için personel gelişimine oldukça önem veriyoruz. Personellerimiz ve departmanlar arasında güçlü bir iletişim sağlamak amacıyla böyle bir eğitim düzenlendi.  Öncelikle halkla ilişkiler personellerimizi eğitime aldık, daha sonra çalışan tüm personellerimizin bu eğitimi almasını sağlayacağız. Şirketimizin kalite politikası gereği, yapılan eğitim analizleri sonucunda üst yönetim düzeyinden başlayarak alt kadrolara kadar tüm birimlerimize kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri verilmesini amaçlıyoruz” dedi.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.