Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Eğitime odaklandık!
Eğitime odaklandık!  28.10.2013
Eğitime odaklandık!

Müşterilerimizin sorun ve isteklerine etkili çözümler üretmek kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla şirket içi eğitim çalışmalarına yoğunluk verdik. Bu kapsamda hafta sonu düzenlenen ‘Kişisel Gelişim’ konulu eğitime 12 Bölge Müdürlüğü ve Genel Müdürlük personelinden oluşan yaklaşık 20 halkla İlişkiler personelimiz katıldı.

Eğitim ve gelişim konularındaki deneyimiyle önde gelen kurumlar biri olan İzgören Akademi eğitmenlerinden Yasemin KAYA tarafından verilen eğitimde müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik önemli bilgiler verilirken, müşterilerle yaşanabilecek iletişim sıkıntılarının çözümü konusunda uygulamalı eğitimler de verildi. 

Çalışanların sürekli gelişimi destekleniyor.

Eğitim çalışmaları hakkında bilgi veren UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, çeşitli eğitim programları ile şirket çalışanlarının sürekli gelişiminin desteklendiğini ifade etti. Kurumun hizmet noktasında olması nedeniyle personelin vatandaşla olan iletişiminin önemine dikkat çeken YÜCE; “Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için personel gelişimine oldukça önem veriyoruz. Personellerimiz ve departmanlar arasında güçlü bir iletişim sağlamak amacıyla böyle bir eğitim düzenlendi.  Öncelikle halkla ilişkiler personellerimizi eğitime aldık, daha sonra çalışan tüm personellerimizin bu eğitimi almasını sağlayacağız. Şirketimizin kalite politikası gereği, yapılan eğitim analizleri sonucunda üst yönetim düzeyinden başlayarak alt kadrolara kadar tüm birimlerimize kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri verilmesini amaçlıyoruz” dedi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.