Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti
Yıldırım Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti  17.11.2017
Yıldırım Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti

Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN, Yıldırım İşletme Müdürlüğümüzü ziyaret etti. İşletme Müdürümüz Ahmet BERK ile görüşen AYDIN, Yıldırım İşletme Müdürlüğümüzün yeni yeri  için hayırlı olsun dileklerini iletirken UEDAŞ'a da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. İşletme Müdürümüz Ahmet BERK ise Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN'a UEDAŞ'ın Yıldırım Bölgesi için 2017'da gerçekleştirilen yatırımları, ve 2018 yılı için de planlanan projeleri hakkında bilgiler verdi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.