Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti
Yıldırım Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti  17.11.2017
Yıldırım Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti

Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN, Yıldırım İşletme Müdürlüğümüzü ziyaret etti. İşletme Müdürümüz Ahmet BERK ile görüşen AYDIN, Yıldırım İşletme Müdürlüğümüzün yeni yeri  için hayırlı olsun dileklerini iletirken UEDAŞ'a da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. İşletme Müdürümüz Ahmet BERK ise Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN'a UEDAŞ'ın Yıldırım Bölgesi için 2017'da gerçekleştirilen yatırımları, ve 2018 yılı için de planlanan projeleri hakkında bilgiler verdi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.