Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti
Yıldırım Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti  17.11.2017
Yıldırım Kaymakamı İşletmemizi Ziyaret Etti

Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN, Yıldırım İşletme Müdürlüğümüzü ziyaret etti. İşletme Müdürümüz Ahmet BERK ile görüşen AYDIN, Yıldırım İşletme Müdürlüğümüzün yeni yeri  için hayırlı olsun dileklerini iletirken UEDAŞ'a da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. İşletme Müdürümüz Ahmet BERK ise Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN'a UEDAŞ'ın Yıldırım Bölgesi için 2017'da gerçekleştirilen yatırımları, ve 2018 yılı için de planlanan projeleri hakkında bilgiler verdi.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.