Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Kan Bağışı
UEDAŞ'tan Kan Bağışı  30.10.2017
UEDAŞ'tan Kan Bağışı

UEDAŞ olarak Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledik.

Merinos’ta bulunan genel müdürlük binamızda yapılan kan bağışı ilgi gördü. Bağışçıların herhangi bir sağlık problemleri olup olmadığı araştırıldı. Kan vermeye uygun olan kişilerden alınan bağışlar, 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla Türk Kızılay’ı tarafından toplandı.

Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan kan bağışı kampanyasını, Kızılay iş birliği ile Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da periyodik olarak personelimizin kan bağışında bulunması amacıyla düzenlemeye devam edeceğiz.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.