Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Kan Bağışı
UEDAŞ'tan Kan Bağışı  30.10.2017
UEDAŞ'tan Kan Bağışı

UEDAŞ olarak Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledik.

Merinos’ta bulunan genel müdürlük binamızda yapılan kan bağışı ilgi gördü. Bağışçıların herhangi bir sağlık problemleri olup olmadığı araştırıldı. Kan vermeye uygun olan kişilerden alınan bağışlar, 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla Türk Kızılay’ı tarafından toplandı.

Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan kan bağışı kampanyasını, Kızılay iş birliği ile Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da periyodik olarak personelimizin kan bağışında bulunması amacıyla düzenlemeye devam edeceğiz.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.