Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan Kan Bağışı
UEDAŞ'tan Kan Bağışı  30.10.2017
UEDAŞ'tan Kan Bağışı

UEDAŞ olarak Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledik.

Merinos’ta bulunan genel müdürlük binamızda yapılan kan bağışı ilgi gördü. Bağışçıların herhangi bir sağlık problemleri olup olmadığı araştırıldı. Kan vermeye uygun olan kişilerden alınan bağışlar, 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla Türk Kızılay’ı tarafından toplandı.

Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan kan bağışı kampanyasını, Kızılay iş birliği ile Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da periyodik olarak personelimizin kan bağışında bulunması amacıyla düzenlemeye devam edeceğiz.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.